• Главная
  • Історія крізь фото: на Дніпропетровщині відкрили виставку про українську революцію
09:18, 3 февраля

Історія крізь фото: на Дніпропетровщині відкрили виставку про українську революцію

Історія крізь фото: на Дніпропетровщині відкрили виставку про українську революцію

Історія ХХ століття – крізь унікальні фото та документи. У Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д. Яворницького відкрили нову виставку.

Вона – про події української революції 1917-1921 років, повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Революційні події 1917-1921 років охопили всю Україну. Вони об’єднали мешканців сходу та заходу, півдня й півночі країни. У різних регіонах створювали політичні партії та громадські організації, відновлювалась культура – відбувалось національне відродження. Саме про це – нова виставка, яку відкрили у національному історичному музеї, – розповіли в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації. – Організатори провели кропітку роботу. Зібрали унікальні матеріали з архівів та музеїв, приватних колекцій, особистих зібрань істориків».

В експозиції – 14 тематичних банерів. Їх присвятили окремим регіонам України. Фото та документи розповідають про події революції на Київщині та Волині, Слобожанщині та Галичині, Буковині, Криму та інших областях. А ще – про український національний рух за межами країни.

Над виставкою працювали фахівці Українського інституту національної пам'яті. Побачити її можна до кінця лютого.

Адреса музею: м. Дніпро, просп. Д.Яворницького, 16.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...