• Головна
  • Бруд пішов колами: або про «душок» поблизу Новомосковського терцентру
13:55, 1 лютого 2021 р.

Бруд пішов колами: або про «душок» поблизу Новомосковського терцентру

Бруд пішов колами: або про «душок» поблизу Новомосковського терцентру

Вуха відмовлялися чути, але чули: спершу заяву керівника Територіального центру з соціального обслуговування міста Новомосковська Тетяни Решетняк під час сесійного засідання 29-го січня, щодо «пресування» закладу деякими депутатами міської ради з приводу житла багатьох померлих літніх громадян міста, а потім усе те, що почалося після заяви.

Бруд пішов колами: або про «душок» поблизу Новомосковського терцентру, фото-1

Очам та слуху присутніх представився величезний скандал з помітним «душком» поблизу названого закладу, у якому фігурувала навіть ексгумація тіла.

Зокрема, претензією керівника «Партії зелених» міста Романа Лєбєдя до Тетяни Решетняк було те, що впродовж 10 років жодне житло померлих одиноких літніх людей, які перебували на обліку і обслуговуванні Терцентру, не повернулося у власність громади. (Т. Решетняк керує Центром 2 роки).

Бруд пішов колами: або про «душок» поблизу Новомосковського терцентру, фото-2

А далі усі присутні прослухали історію гідну кращих криміналістичних сюжетів. Повідала її директор закладу. Не одного разу також вносили з залу поправки в її розповідь і інші фігуранти озвучених, маючих місце останніми роками сюжетів.

Йшлося про загадкову смерть (не за власною адресою, не за місцем проживання), захоронення з подальшою ексгумацією через рік однієї старенької – Раїси Антонівни Розумної, мешканки міста. І, нібито, подальший аналіз лабораторний показав, що померла бабуся не через серцеву недостатність, як було зазначено в свідоцтві про смерть, а через сильну інтоксикацію. А перед смертю нещасна ще й перебувала: чи невідомо де, чи у помешканні медичної сестри, яка її нібито лікувала (чи що?). Ініціювали ексгумацію в Терцентрі.

Зрозуміло тут, що й житло самотньої жінки громаді міста не дісталося.

Прозвучало на сесії й про інші незрозумілі факти у відносинах стареньких та їх обслуговувачів, зокрема щодо особистих грошових коштів підопічних Терцентру (йшлося про пенсійну платіжну картку та готівку, також, померлої Ольги Прокопівни Завізіон).

Бруд пішов колами: або про «душок» поблизу Новомосковського терцентру, фото-3

Зрозуміло, що розбиратися у цих усіх та інших пов"язаних історіях довго й ретельно доведеться правоохоронним органам. Саме вони й визначать, чи є у тих сюжетах склад злочину. А поки що - презумпція невинуватості.

Ольга Кібарова

Пропонуємо також ВІДЕО сесійного засідання від видання «Наше місто» (Костянтина Пузирькова), по темі - приблизно з 46-ї хвилини.

Читайте також: Двори, вулиці, проїзди: чи буде Новомосковськ безпечним для проживання?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...