• Головна
  • Двори, вулиці, проїзди: чи буде Новомосковськ безпечним для проживання?
14:08, 28 січня 2021 р.

Двори, вулиці, проїзди: чи буде Новомосковськ безпечним для проживання?

  Двори, вулиці, проїзди: чи буде Новомосковськ безпечним  для проживання?

Двори, вулиці, проїзди: чи стане Новомосковськ безпечним для проживання?

Під час минулого брифінгу, який міський голова Сергій Рєзнік дав для ЗМІ міста 19-го січня, журналіст сайту 0569 запитала у керівника:

- Стосовно «приписів». Зрозуміло, що у дворах багатоповерхівок не повинно бути ніяких перешкод для спецтехніки. Швидка допомога, пожежники, інші надзвичайники мають дістатися до місця виклику якнайшвидше. Але ж: люди, влаштувавши у себе біля багатоповерхівок шлагбауми та шини з землею (у вигляді клумб), інші перешкоди, намагалися убезпечити себе і в першу чергу своїх дітей від неадекватних водіїв, від потенційної загрози. Прибираючи, відповідно приписів, перешкоди в дворах, чи будуть тут же класти в них «лежачих поліцейських»!?

  Двори, вулиці, проїзди: чи буде Новомосковськ безпечним  для проживання?, фото-1
  Двори, вулиці, проїзди: чи буде Новомосковськ безпечним  для проживання?, фото-2

- Також, проблема нова й на вулицях передмість: їх вкрили асфальтом, до того ж: у мешканців міста в останні роки в рази збільшилася кількість автотранспорту. По вулицям мікрорайонів машини носяться часто з великою швидкістю (ніхто не контролює дотримання «обмеження швидкості»). Пішохідних зон на вузьких вулицях немає. Їхні мешканці, зокрема діти, також під потенційною загрозою. Як із цією проблемою?

  Двори, вулиці, проїзди: чи буде Новомосковськ безпечним  для проживання?, фото-3

«Cтосовно наших дворів, вулиць та проїздів. … Як я вже роз’яснював по цьому питанню, звичайно не можна як кому заманеться перегороджувати свої двори, тому що є транспорт екстреної допомоги, спеціальний транспорт повинен мати можливість заїхати в кожен двір, дістатися до потребуючих. Але я розумію людей, які намагаються захистити своїх дітей та себе, тобто убезпечити. Тому у нас в заходах з благоустрою передбачені певні пункти. І ми, влаштовуючи дворові проїзди, будемо класти "лежачих поліцейських" та встановлювати інші дозволені і такі, що не чинять спецтехніці незручностей, прилади. Але це буде робитися комплексно, разом з реконструкцією самих дворових проїздів, дворів… Щодо наших вулиць: «лежачі поліцейські» на них непередбачені. … По-перше – це свідомість наших громадян. Потрібно завжди пам’ятати, що транспортний засіб – це джерело підвищеної небезпеки. … Щодо наших доріг: під час реконструкції тих, які проходять через місто, перед пішохідними переходами буде передбачене встановлення звукових обмежувачів швидкості: вони будуть нагадувати водію, що поруч пішохідний перехід. І скажу, що пішохідні зебри та дорожні знаки потрібно зробити більш помітними для водіїв, тобто нічим не прикритими, чіткими.  Але, тут ще й важлива попереджувальна, профілактична робота з водіями. Можливо й журналісти  можуть допомогти. Тобто, потрібно звертатися до водіїв, нагадувати їм про необхідність суворого дотримання правил дорожнього руху».

Ольга Кібарова

Читайте також: У центрі Новомосковська сталася ДТП. Та про безпеку пішоходів на наших вулицях

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...