• Главная
  • У Новомосковську новий перевізник залишить вартість проїзду – 7 грн
14:18, 8 января

У Новомосковську новий перевізник залишить вартість проїзду – 7 грн

У Новомосковську новий перевізник залишить вартість проїзду – 7 грн

У Новомосковську новий перевізник залишить вартість проїзду – 7 грн.

Про це повідомили в прес-службі Новомосковської міської ради.

З початку року на частині маршрутів Новомосковська вимушено змінився перевізник. Це пов’язано з тим, що попередня транспортна компанія запропонувала міській владі підвищити вартість проїзду до 11 грн або збільшити відшкодування з міського бюджету за пільгових пасажирів.

Обидва варіанти подорожчання перевезень в межах Новомосковська міська влада рішуче відхилила. Підвищення тарифу на проїзд боляче б вдарило по кишенях пересічних городян. Проте й збільшення компенсацій з міського бюджету – теж не вихід, оскільки це гроші містян і їх потрібно економити.

28 грудня перевізник звернувся з листом до міської влади, що договір з ним закінчується 31 грудня 2020 року. До речі, попередня влада цей документ склала таким чином, що автотранспортне підприємство мало право в будь-який момент відмовитися від перевезень, буквально за день попередивши про це міську владу. Так і сталося…

«Ми зробили максимально можливе і за декілька днів знайшли нового перевізника. З 1 січня він вийшов на маршрути і зараз перевозить пасажирів більш новим і більш якісним транспортом. Згодом ми змінимо весь рухомий склад на більш нові автобуси, причому за тариф, який існував в минулому році і не підвищувався», – заявив міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік.

Міський голова підкреслив, що на цей час для городян існують деякі незручності, пов’язані з тим, що вирівнюється графік перевезень. Проте з 11 січня і ця проблема буде повністю вирішена. Люди зможуть нормально добиратися в центр і в усі мікрорайони міста. А поки що тимчасовий розклад руху буде таким:

У Новомосковську новий перевізник залишить вартість проїзду – 7 грн, фото-1

На всіх інших маршрутах, а саме: № 1, 2, 9, 14, 17, 18 перевезення здійснюються згідно затвердженого розкладу руху з 1.01. 2021 року.

У планах міської ради протягом навчального року запровадити пільговий проїзд для школярів. ІА також зробити, щоб всі великі автобусу були пристосовані для перевезення людей з інвалідністю.

Читайте також: "...Зберегти централізоване опалення в Новомосковську вже не вийде, перейдена певна межа.." - міський голова

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...