• Головна
  • У Новомосковську вперше засідав новий склад виконкому
14:14, 27 листопада 2020 р.

У Новомосковську вперше засідав новий склад виконкому

У Новомосковську вперше засідав новий склад виконкому

26 листопада 2020 року під головуванням міського голови Сергія Рєзніка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

На порядок денний були винесено 47 питань, 7 з них були зняті в процесі розгляду. Загалом члени виконкому розглядали і затверджували проєкти рішень, що стосувалися різних сфер життєдіяльності міста: підсумків виконання бюджету Новомосковська за 9 місяців 2020 року, організації харчування учнів пільгових категорій в закладах загальної середньої освіти, виділення коштів на виплату матеріальної допомоги мешканцям міста і т. д.

Так доходи бюджету Новомосковська за 9 місяців 2020 року склали 362 956,4 тис. грн (у т. ч. власні доходи – 225595,7 тис. грн або 62,2% обсягу надходжень, трансферти – 137360,7 тис. грн. або відповідно 37,8%).

За підсумками 9 місяців не досягнуто виконання планових показників надходження податків, зборів та інших платежів до загального фонду бюджету, план на січень-вересень за власними надходженнями виконано на 98,4%. Це зумовлено різними факторами, які спричинені введенням карантинних заходів на території України, що очікувано негативно вплинули на виконання плану по основних бюджетоутворюючих джерелах надходжень.

У Новомосковську вперше засідав новий склад виконкому, фото-1

Станом на 01 жовтня 2020 року дебіторська та кредиторська заборгованість по видатках, які здійснюються за рахунок бюджету міста відсутня. Протягом звітного періоду кошти резервного фонду не використовувалися.

Наступне важливе питання стосувалося організації харчування учнів пільгових категорій в закладах загальної середньої освіти м. Новомосковська у 2021 році. Так прийнято рішення збільшити вартість харчування для 188 дітей пільгових категорій, які відвідують групу продовженого дня на 5 грн. (вартість харчування на одну дитину буде становити 35 грн.).

Також були затверджені зміни до пропозицій щодо реалізації та календарного плану виконання міської Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Новомосковська центральна міська лікарня» Новомосковської міської ради» на 2020-2022 роки у 2020 році.

Прийнято рішення щодо збільшення видатків на суму 2 млн. 300 тис. грн., які виділені за рахунок державного бюджету на боротьбу з коронавірусною хворобою для закупівлі кисневих концентраторів та реконструкції системи киснепостачання.

40 питань черги денної були прийняті одноголосно.

Читайте також: У міськвиконкомі Новомосковська пройшла оперативна нарада по нагальним для міста питання

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...