• Главная
  • 25 вересня - Всесвітній день мрії
09:13, 25 сентября 2020 г.

25 вересня - Всесвітній день мрії

25 вересня - Всесвітній день мрії

25 вересня проводять Всесвітній день мрії.

Ці вересневі заходи у третьої декаді місяця мають щорічний характер.

Людям властиво мріяти. У своїх фантазіях ми бачимо себе кращими, розумнішими, багатшими, щасливішими, тобто ледь не ідеальними, звичайно ж, у досконалому світі. І коли з плином часу рух до бажаного видається заважким і надто повільним, багато хто занепадає духом, опускає крила й, урешті-решт, відмовляється від прагнень. Як же вберегтися від зневіри на шляху до мрії?

Оригінал тексту

Життя - важкий іспит, який людина має скласти на відмінно. Проте, одні вірять у долю, не прикладаючи ніяких зусиль задля досягнення бажаного, та складають руки при перших негараздах, а для когось і чудернацька мрія виявляється реальністю.

Причиною таких надто контрапосних поглядів, як не дивно, є банальне прагнення досягти поставленних цілей, оминаючи будь-які "ні" суспільства. Тому, завжди і при будь-яких обставинах не варто полишати справу усього свого життя і твердо рухатись до останнього подиху.

А суспільство може і почекати, адже це ви диктуєте йому свою долю, а не воно вам, як помилково вважає більшість. По-перше, великі люди залишаються незрозумілими для сучасників. Усе тому, що справжні генії на крок попереду від свого часу і це не дивно, адже справжній талант вбачає трохи більше, аніж досяжно для інших. Зважаючи на це, такі люди не звертають уваги на думки оточуючих, а тому досягають найнеосяжніших вершин.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...