• Главная
  • Чи безпечно дітям Новомосковська на дорогах і в дворах центру та передмість: де існує проблема?
11:11, 24 сентября 2020 г.

Чи безпечно дітям Новомосковська на дорогах і в дворах центру та передмість: де існує проблема?

Чи безпечно дітям Новомосковська на дорогах і в дворах центру та передмість: де існує проблема?

Існує потенційна небезпека, для дітей зокрема, на асфальтованих тепер вузеньких! вуличках передмість Новомосковська: машини там носяться, часто, на великій швидкості (пішохідних доріжок здебільшого окремих немає).

Та ж проблема і біля міських багатоповерхівок. Не в кожному дворі існують обмеження швидкості руху для водіїв (внутрішньо дворові проїзди).

Про те, що вузенькі заасфальтовані вулички наших передмість стали небезпечними, для дітей зокрема, зараз часто пишуть в соціальних мережах. Це реальна проблема для їх мешканців. Адже діти біжать гуляти: на вулицю!

Чи безпечно дітям Новомосковська на дорогах і в дворах центру та передмість: де існує проблема?, фото-1

Чи є на меті визначити такі ділянки та встановити якісь додаткові попереджувальні знаки, «лежачих поліцейських», чи «Увага – діти!» чи відповідне інше?

З таким питанням кореспондент сайту звернулася до начальника Управління житлово-комунального господарства міста Євгена Семенюка.

На запит інтернет-видання в установі відповіли:

«Доцільність та можливість встановлення знаків та примусових приладів обмеження швидкості руху розглядається в кожному конкретному випадку з врахуванням дорожньої ситуації та обстановки, з обов’язковим погодженням з обласною інспекцією безпеки руху та подальшим затвердженням рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради. Для більш конкретної відповіді прошу зазначити ділянки вулиць з прив’язкою до місцевості (номери будинків, існуючі об’єкти, тощо для опрацювання питання та відповіді по суті».

Тож звертаємося до мешканців міста. Якщо ви кожного дня хвилюєтеся за свою дитину, бо у вашому дворі немає «лежачого поліцейського», а серед водіїв трапляються й неадекватні, які в’їжджають у двір на великій швидкості. Або, якщо ви мешкаєте на вузенькій (без пішохідної зони), гладенькій від асфальту і дуже зручній для водіїв, які люблять швидкість, вуличці передмістя Новомосковська, пишіть адреси в коментарях, зазначайте вулиці та номери будинків.

(Це зручно зробити у фейсбук: на сторінці сайту та у новомосковських групах, де є ця стаття. Також коментарі можна лишати безпосередньо на сайті під інформацією).

Також: про ділянки доріг, де погано видно знаки, розмітку, або де потрібно було б зробити відповідну розмітку. 

Чи безпечно дітям Новомосковська на дорогах і в дворах центру та передмість: де існує проблема?, фото-2

Інформацію передамо безпосередньо керівнику житлово-комунального господарства міста.

Там обіцяли об’єктивно розглянути і, за необхідності, вирішити!

Ольга Кібарова

Читайте також: У Новомосковську на постійній основі запрацює Тренінг-центр з надання першої домедичної допомоги

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...