• Главная
  • У Новомосковську на постійній основі запрацює Тренінг-центр з надання першої домедичної допомоги
12:12, 23 сентября 2020 г.

У Новомосковську на постійній основі запрацює Тренінг-центр з надання першої домедичної допомоги

У Новомосковську на постійній основі запрацює Тренінг-центр з надання першої домедичної допомоги

У Новомосковську на постійній основі запрацює Тренінг-центр з надання першої домедичної допомоги.

Це стало можливим завдяки 200 000 гривень грантових інвестицій. Здобув їх для міста організатор та координатор проекту Руслан Сергійчук, перемігши у відповідному проекті.

У Новомосковську на постійній основі запрацює Тренінг-центр з надання першої домедичної допомоги, фото-1

Грантовий проєкт ШколаBLS діє в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

«+ 200 000 грн інвестицій для нашого міста. Це результат довготривалої підготовки проєкту: написання заявки, захист проєкту, переговори, збір документів, дозволів та листів підтримки від комунальних закладів. Перемога! І як результат: місто отримає солідні кошти на розвиток важливої ініціативи - firstaid_nmsk. Адже дуже часто грамотно надана перша домедична допомога рятує людині життя… Це не бюджетні кошти! Це не кошти політичних партій! Це ресурси, які прийшли з-за кордону і залишаться в нашому місті. Для нас з вами!», - розповів здобувач гранту кореспонденту сайту.

Тож у Новомосковську буде Тренінговий центр з надання першої домедичної допомоги #ШколаBLS, який працюватиме на постійній основі.

А також, за кошти гранту у місті в місцях з найбільшим скупченням людей будуть встановлені 3 автоматичні дефібрилятори #АЗД

Руслан Сергійчук також додав:

«Приміщення для Центру ми вже маємо. Навчитися надавати першу домедичну допомогу матимуть змогу учні міських закладів освіти, інших навчальних закладів Новомосковська, а також усі бажаючі містяни. Інструктори школи мають сертифікацію від "Європейської ради реанімації", деякі мають медичну освіту та досвід роботи в медицині, але всі тренери постійно оновлюють свої навички. Для роботи ми вже придбали необхідне обладнання. На даний момент проєкт повністю соціальний. Надалі, після завершення гранту, щоб проект був постійним та сталим, розглядається варіант комерційної пропозиції для деяких категорій населення, наприклад підприємств чи бізнесу. Це необхідно, щоб компенсувати витрати на проведення безоплатних навчань та розширити мережу точок АЗД в нашому місті».

Зазначимо: перша домедична допомога вчить рятувати та підтримувати життя до приїзду медиків. Заняття в Центрі будуть проводитися за самими сучасними стандартами. Це будуть не лекції, а безпосередня практика.

Ольга Кібарова

Читайте також: Історичному музею Новомосковська складно працювати без "Сучасної виставкової зали-лекторію": у закладі закликають підтримати їх проект

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...