• Главная
  • Новий водогін ще води не дає, а старий – вже давно, майже не дає: мешканці Черкаської ОТГ, як завжди, потерпають
15:35, 17 сентября 2020 г.

Новий водогін ще води не дає, а старий – вже давно, майже не дає: мешканці Черкаської ОТГ, як завжди, потерпають

Новий водогін ще води не дає, а старий – вже давно, майже не дає: мешканці Черкаської ОТГ, як завжди, потерпають

Майже усе літо 2020 р., та й багато літ і зим до цього, мешканці Черкаської ОТГ прожили в умовах, коли воду подавали з великими перебоями або ж підвозили цистернами.

З середини ж вересня жителям громади повідомили про повне припинення водопостачання впродовж тижня (з 15-го по 22 число). Нижче лист-повідомлення підприємства:

Новий водогін ще води не дає, а старий – вже давно, майже не дає: мешканці Черкаської ОТГ, як завжди, потерпають, фото-1

Слід додати, що з огляду на стан справ у постачальника послуги КП «Новомосковськрайводоканалу»: великі борги за електроенергію, надзвичайна зношеність системи та інше, припинення водопостачання можливе й на довше.

Депутат Черкаської ОТГ, громадський діяч Лілія Корчун з цього приводу на своїй сторінці у фейсбук написала:

«Почнемо з теперішньої ситуації. Те, що КП Райводоканал, який має постачати воду в наші населені пункти,банкрот, що в нього арештовані всі рахунки, що підприємство винне всьому білому світу нам відомо вже давно. Але, чому саме декілька днів тому, підприємство канал Дніпро-Донбасс згадало про борги нашого Райводоканалу та знизило рівень води в Перещепиному до такого низького, що качати воду до наших містечок стало технічно неможливим— це питання до керівництва підприємства. Ще декілька місяців тому, на етапі початку будівництва нашого нового водогону було укладене “джентельменська угода”, що до кінця будівництва та вводу його в експлуатацію кредитори НЕ будуть вживати санкції проти боржника, щоб військові містечка не залишалися без питного водопостачання. Та не так сталося, як гадалося. І сьогодні ми маємо офіційне повідомлення КП Райводоканалу про припинення водопостачання в Черкаське та Гвардійське з 15.09.2020 р. на 7 днів… На території Новомосковського району майже надзвичайна ситуація з питним водопостачанням в військові містечка. А в умовах карантинних заходів, пов'язаних з COVID19, думаю, що можна сміливо вважати наше положення саме надзвичайним…».

У своєму дописі депутат також зокрема наголошує, що важка ситуація, можливо створюється навмисно перед виборами, з метою дискредитації місцевої влади.

Натомість, як ми повідомляли за інформацією прес-служби ДніпрОДА, днями завершили будівництво водогону для мешканців військових містечок.

Будувати підрядники почали наприкінці березня цього року. Працювали з випередженням графіку. Загалом проклали 15 кілометрів труб від райцентру до військових містечок, через Орлівщину. А ще понад 7 км розвідних мереж. Збудували і сучасну насосну станцію в Орлівщині та модернізували існуючу у Новомосковську. Для чистої води встановили спеціальні резервуари.

Та, поки що новий водогін води жителям громади не дає, а старий, і ми про це багато писали, майже не дає.

Все ж обіцяють, що новозбудований водогін скоро запрацює і забезпечить постійно і безперебійно чистою водою 10 тисяч багатостраждальних мешканців двох військових містечок Черкаського та Гвардійського, що на Новомосковщині. Можливо, це просто тимчасова, фінальна темрява, яка найщильніша завжди буває саме перед світанком! А світанок, будемо сподіватися, в питанні води для Черкаської ОТГ – незабаром!

Ольга Кібарова

Читайте також: Для мешканців Гвардійського та Черкаського почали будувати новий водогін

Також: Мешканці Черкаського та Гвардійського вже скоро зможуть забути про перебої з водопостачанням: водогін збудували!

Та Мешканці двох військових містечок на Новомосковщині продовжують битву за воду

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...