• Главная
  • У Новомосковську триває "Бюджет участі - 2020": готуйтесь голосувати
10:10, 15 сентября 2020 г.

У Новомосковську триває "Бюджет участі - 2020": готуйтесь голосувати

У Новомосковську триває "Бюджет участі - 2020": готуйтесь голосувати
У Новомосковську триває "Бюджет участі - 2020". Як проголосувати за обраний проект?
Про це розповіла координатор програми гроиадських ініціатив, начальник відділу з питань інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради Юлія Прибиткова:
"Голосування за проєкти "Бюджету участі" через Інтернет-банкінг.
Проголосувати за один з проєктів можуть громадяни України, яким на момент голосування виповнилось 16 років, що зареєстровані в м. Новомосковськ.
Також мають право проголосувати особи, які мають документ, підтверджуючий проживання у м.Новомосковську (довідка про взяття на облік для внутрішньо переміщених осіб, довідка з міста роботи, навчання тощо).
Хочемо зазначити, що ще є можливість проголосувати в міській раді в друкованому виді. Але зараз вирішується питання щодо голосування тільки через Інтернет-банкінг з метою запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Інформацію щодо прийнятого рішення ми повідомимо, а поки знайомтесь з інструкціями голосування через Інтернет-банкінг.
Ідентифікація особи, яка голосує, здійснюється за допомогою системи Bank ID та електронного цифрового підпису.
Обравши опцію "голосувати з BankID", користувач надає системі доступ до потрібних даних. Голосування через сайт https://nmsk.pb.org.ua/projects. У верхньому правому куті натискаєте блакитну кнопку "Вхід". Після чого натискаєте Вхід через BankID, вибираєте з переліку який саме банк чи через IDcard (паспорт).
Голосування для клієнтів банків: Ощадбанк, Радабанк, Кредобанк, Мотор-банк, Банк Восток, Ідея Банк, Монобанк, ПУМБ, Банк Південний, ПриватБанк, Асвіо Банк, Конкорд, Форвард Банк, Альянс Гранд, Альфа Банк, Акорд Банк, А-Банк, ОТП Банк, Альянс Банк, Гранд Банк, MTB БАНК, Банк Глобус (інструкція: https://youtu.be/uoyrBb4eXRM
Також система BankID дозволяє проголосувати з електронним цифровим підписом. Голосування через банк ІD (Ввійти через BankID для клієнтів ПриватБанку, банку ПІВДЕННИЙ, КОНКОРД банку, Монобанк) (інструкція: https://youtu.be/R9JOyqRW4J8
Важлива інформація: при авторизації через систему Bank ID система не передає жодної банківської та платіжної інформації, не знімає кошти з рахунків та не показує Ваш баланс (система тільки ідентифікує вашу особу, тобто що ВИ – це Ви). Ця система є безпечною та має відповідні сертифікати безпеки.
Після цього натискаєте кнопку "Переглянути проекти" та обираєте проєкт, який бажаєте підтримати.
Не зволікай! Реєструйся на сайті бюджету участі, обирай проєкт який найбільш до вподоби та віддавай свій голос!
Більше голосів – більше шансів на виграш та втілення в життя задуманої ідеї!"
Нагадаємо, триватиме голосування 2 тижні: з 18-го вересня по 2 жовтня.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...