• Главная
  • У Піщанській ОТГ визначилися з одним із символів громади: яким буде Прапор
10:32, 14 сентября 2020 г.

У Піщанській ОТГ визначилися з одним із символів громади: яким буде Прапор

У Піщанській ОТГ визначилися з одним із символів громади: яким буде Прапор

У Піщанській ОТГ визначилися з виглядом одного зі складових символіки громади, а саме з Прапором.

Нагадаємо, ми повідомляли, що виконавчим комітетом Піщанської сільської ради 17-го липня було оголошено конкурс на створення офіційної символіки Піщанської сільської об’єднаної територіальної громади.

Метою конкурсу вказували визначення найкращих науково обґрунтованих варіантів художніх вирішень Прапора Піщанської сільської об’єднаної територіальної громади для його остаточного затвердження Піщанською сільською радою.

26-го серпня призначили громадське обговорення конкурсних робіт, за результатами якого і мали визначити переможця. Тобто, розглянути доопрацьовані конкурсні роботи (ескізів) та обрати з них кращі.

Відбулося також засідання відповідної комісії по визначенню переможців конкурсу на кращу офіційну символіку Піщанської сільської об’єднаної територіальної громади.

Розглянувши подані від громадян доопрацьовані та відкориговані пропозиції-ескізи Прапора, комісія обрала 4 найкращі варіанти, проголосувавши одноголосно.

Під час громадського обговорювання (з мінімальною явкою), комісія остаточно визначилася з переможцем.

За інформацією, Прапор Піщанської ОТГ - це стяг правильної прямокутної геометричної форми із спеціальним трикольоровим забарвленням.

Кольори прапора відбивають національні традиції, які ідентифікують певну територію протягом нового історичного періоду утворення територіальноі громади.

Прямокутне полотнище (у співвідношенні 2:3) складається з трьох площин,з використанням трьох кольорів, що співвідносяться з кольорами Герба ПіщанськоїОТГ, зображення якого розміщене у центрі площини полотнища Прапора.

Візуально від древка з лівого боку прапора знаходиться трикутник клиновидноі форми зеленого кольору, який розташовано клином до середини полотнища.

Зелений трикутник нагадує територіальне розташування населених пунктів громади у формі клину, підкреслює багатство земельних та лісових ресурсів громади, є символом достатку та свідчить про розвиток сільського господарства, як основного виду діяльності жителів населених пунктів на території Піщанської об’єднаної громади, виступає кольором надії на мир, злагоду, спокій, а також, орієнтиром громади на охорону природнього навколишнього середовища.

Продовжуть полотнище Прапора дві горизонтальні смуги в рівному співвідношенні:синій (верхня смуга) та жовтий (нижня смуга)- кольорів, що співпадають з кольорами Державного Прапора України і підкреслюють, що Піщанська громада – невід’ємна частина держави Україна.

За геральдичними нормами, кольори є свідченням:

Жовтий – символ могутності, багатства, справедливості, благородства, милосердя. а також християнські чесноти - віру, справедливість, милосердність і добробут людей, а також символ пшениці на фермерських полях громади.

Синій колір – символ краси, величі, вірності, чесності, слави, щирості, символ водних багатств громади.

У центрі на передньому плані розміщено Герб територіальноі громади. Це щит з колосками пшениці, на якому знаходяться герби чотирьох об’єднаних громад навколо хреста з янголом охоронцем у центрі, як наш орієнтир християнського шляху подальшого розвитку Піщанської громади.

Читайте також: З 1-го серпня цього року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів: що зміниться?

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...