Щоб запобігти поширенню COVID, у Новомосковському районі створили оперативну групу

Щоб запобігти поширенню COVID, у Новомосковському районі створили оперативну групу

У Новомосковському районі створили оперативну групу з питань запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території району.

Відповідне Розпорядження підписав Голова Новомосковської райдержадміністрації Михайло Вишневський.

Інформацію 10-го серпня оприлюднили на сайті установи.

Створили відповідну групу, керуючись законодавством країни про місцеве самоврядування та через втрату чинності деяких розпоряджень голови Дніпропетровської ОДА.

Згідно Розпорядження оперативна група організує взаємодію на районному рівні між центральними, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, органами місцевого самоврядування.

«Оперативна група має право одержувати в установленому порядку від керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів Перещепинської міської, Піщанської сільської об’єднаних територіальних громад, голів сільських та селищних рад Новомосковського району, керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності району необхідну інформацію, документи та матеріали, що стосуються заходів з попередження виникнення медико-біологічної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19», - йдеться зокрема в Розпорядженні.

Серед завдань оперативної групи також: постійний моніторинг оперативної обстановки на території району, збирання даних, їх аналіз та підготовка відповідних звітів.

Своїм Розпорядженням керівник району також затвердив склад оперативної групи.

Читайте також: На Новомосковщині станом на 3 серпня 36 лабораторно підтверджених випадків COVID

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии