• Главная
  • На Новомосковщині станом на 3 серпня 36 лабораторно підтверджених випадків COVID
12:27, 4 августа 2020 г.

На Новомосковщині станом на 3 серпня 36 лабораторно підтверджених випадків COVID

На Новомосковщині станом на 3 серпня 36 лабораторно підтверджених випадків COVID

За даними оперативного епідеміологічного моніторингу з початку пандемії станом на 3 липня року на Новомосковщині 36 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби.

Про це, на запит кореспондента сайту, повідомили в Новомосковському міськрайонному відділі лабораторних досліджень.

З них: в місті Новомосковську зареєстрували 25 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, у Новомосковському районі - 11.

За інформацією відділу, у віковій структурі захворілих дорослі й одна дитина. З числа захворілих активного віку 20-49 років - 42%, старше 50 років – 56% .

Захворіло всього 17 чоловіків та 19 жінок.

На Новомосковщині станом на 3 серпня 36 лабораторно підтверджених випадків COVID, фото-1

Одужали та виписані з лікувально-профілактичних закладів 21 пацієнт. Хворіє наразі 15 людей, з них госпіталізовано 7 хворих, у тому числі в КНП «Новомосковська ЦМЛ»НМР – 6 хворих, в КП «Дніпропетровська ОКЛ ім.І.І.Мечникова»ДОР» - 1 хворий.

На амбулаторному лікуванні в режимі самоізоляції під наглядом лікарів перебуває 8 хворих.

Летальні випадки не реєструвались.

В Новомосковській лабораторії також нагадують та застерігають:

З врахуванням наявної на даний час інформації коронавірус COVID-19, що спричиняє хворобу, віднесений до особливо небезпечних інфекцій, може передаватися від людини до людини респіраторно-крапельним і контактним шляхом. Людина, яка знаходиться на відстані 1 м від особи з респіраторними симптомами (кашель, чхання) ризикує підвергнутися впливу потенційно інфіційних крапель, що виділяються з дихальних шляхів хворого. Найбільш небезпечним є контакт з хворим.

Носіння маски в місцях скупчення людей, включаючи транспортні засоби, - один із профілактичних заходів з обмеження розповсюдження респіраторних вірусів, у тому числі COVID-19.

Щоб запобігти виникненню та розповсюдженню захворювань на коронавірусну інфекцію COVID-19 необхідна свідомість та відповідальність кожного з нас. Попередити інфікування, знизити ризики зараження допоможе виконання профілактичних заходів:

- при відвідуванні місць масового скупчення людей ( магазини, ринки, підприємства й офіси, де здійснюється прийом громадян, тощо), а також у транспортних засобах надягати маску так, щоб вона закривала рот і ніс; правильне використання маски знижує ризик зараження до 17%;

- за можливості уникати відвідування переповнених закритих просторів, частіше провітрювати приміщення та проводити вологе прибирання;

- дотримуватися правил гігієни рук – частіше мити руки з милом або обробляти спиртовмісними антисептиками після відвідування громадських місць, туалету, прибирання, перед приготуванням їжі, тощо;

- використовувати одноразові рукавички;

- дотримуватися правил гігієни кашлю – прикривати рот та ніс при кашлі й чханні зігнутою рукою в лікті або одноразовою серветкою, яку треба знешкодити після використання;

- уникати потрапляння вірусів через слизові оболонки рота і носа, для чого утримуватися від дотиків обличчя руками, дотримуватися соціальної дистанції 1,5 метри один від одного в місцях скупчення людей; кожен додатковий метр дистанції зменшує ризик зараження у 2 рази;

- утриматися від контактів з особами, що мають кашель, лихоманку;

- утриматися від поїздок у регіони ( населені пункти), з високим рівнем захворюваності людей на COVID-19; використання громадського транспорту збільшує ризики інфікування в 6 разів; найбільше ризикують особи, що подорожують на далекі відстані та користуються станціями пересадки або кількома видами транспорту.

У разі виникнення симптомів захворювання, таких, як лихоманка, кашель, ломота в тілі, а також втрату смаку та нюху, слід залишитися вдома та зателефонувати до сімейного лікаря.

Читайте також: Мешканці Новомосковська під час весілля на 150 осіб у дніпровській кав’ярні «Сан Ремо» інфікувалися COVID

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...