У Гвардійському Новомосковського району близько 4-х днів буде відсутнє водопостачання

У Гвардійському Новомосковського району близько 4-х днів буде відсутнє водопостачання

У селищі Гвардійському Черкаської ОТГ (Новомосковський район) орієнтовно чотири дні буде відсутнє водопостачання. В Черкаському ж воду подаватимуть за графіком.

Про це, з посиланням на інформацію від керівництва КП «Райводоканал», повідомила депутат Черкаської селищної ради Лілія Корчун.

Впродовж зазначеного терміну у підприємстві, як зазначила депутат, планують «… за два дні з 13.08.2020 р. по 14.08.2020 р. провести всі необхідні роботи з реконструкції Гвардійської водонасосної станції. Після закінчення робіт потрібно мінімум два дні (ОРІЄНТОВНО) для наповнення накопичувального резервуару в Гвардійському водою з Перещепино. Тільки після наповнення резервуару можна буде почати подавати воду споживачам містечок… ».

Графік подачі води з 13-го серпня в Черкаському: з 7-00 год до 7-30 год, з 19-30 год до 20-00 год. (орієнтовно, з урахуванням фактичних витрат).

«Прошу всі уточнюючі питання адресувати надавачу послуги. На даний час новий водогін продовжує знаходитись в стадії будівництва. Воду в містечки продовжує постачати КП Райводоканал з Перещепино та КЕВ м. Дніпро», - додала Лілія Корчун на сторінці Черкаської ОТГ у фейсбук.

Читайте також: У воді міського пляжу Новомосковська зберігається високий рівень мікробіологічного забруднення

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии