• Главная
  • Сусіди можуть спалити: в одній з багатоповерхівок Новомосковська скаржаться на недопалки, які залітають на їхні балкони
09:45, 1 августа 2020 г.

Сусіди можуть спалити: в одній з багатоповерхівок Новомосковська скаржаться на недопалки, які залітають на їхні балкони

Сусіди можуть спалити: в одній з багатоповерхівок Новомосковська скаржаться на недопалки, які залітають на їхні балкони

Мешканці багатоповерхівки по вулиці Г. Зелінського, будинок 20 хвилюються й переймаються через сусідські недопалки, які з верхніх поверхів залітають на їх балкони.

Та ще й один бік цього будинку на такій собі «розі вітрів», тобто на протязі.

Наш кореспондент поспілкувався з жителями того будинку.

«Декілька днів тому здивував спочатку недопалок на лоджії: у нас ніхто не палить. А з чорної цятки та попелу на дивані зрозуміла: прилетіло від якогось сусіда чи сусідки з верхніх поверхів, бо таке було й минулих років. Було й таке, що зайнялося. Й досі з жахом згадую той день. Вдома були малі діти, тварини. Добре, що швидко зреагувала – залила, потушила…. Йти дзвонити у двері й тикати під носа тим недопалком – пусте діло: ніхто ніколи не зізнається. Не моє!!! І усе тут. … І як тут бути? Хоч і спека, а йдемо на роботу – вікна закриваємо. А як забули зачинити, було, що й з роботи потім біжиш додому: страшно. Відчуття як з невимкнутим утюгом: загроза! Приходимо додому – в квартирі, як у духовці», - мешканка квартири на 3-му поверсі Ольга.

«Цього року на мій балкон таке прилітало двічі. Могла б бути пожежа…. Це реальна небезпека для життя, для майна. Дивуюся, що в головах у цих людей. Така спека…. Як так можна взагалі», - мешканець 2-го поверху Олександр.

Чоловік з цього приводу навіть розмістив звернення до своїх сусідів на дверях під”їзду, а також опублікував пост в мережі фейсбук в одній з груп.

Сусіди можуть спалити: в одній з багатоповерхівок Новомосковська скаржаться на недопалки, які залітають на їхні балкони , фото-1
Сусіди можуть спалити: в одній з багатоповерхівок Новомосковська скаржаться на недопалки, які залітають на їхні балкони , фото-2

«Попіл на білизні, яку вивісила сохнути знаходжу часто…. Так, люди палять. Та, все ж, потрібно розуміти наскільки це небезпечно. Скільки ж про випадки пожеж через недопалки кинуті писали. Я зверталася до сусідів, говорила про небезпеку. Сподіваюсь – почули!», - мешканка будинку Ірина.

«Це хтось з квартир, що з 4-го по 7-й поверх. Я вже говорив з одним чоловіком, на якого я думаю. Той пообіцяв кидати недопалки у банку з водою…. Тут же ще й те цікаво, що людям байдуже, що під вікнами їхнього будинку сміття… Покурили – кинули, а куди воно ОЦЕ полетіло…. Навіть не пересвідчилися чи потушили цигарку добре», - мешканець цього ж під”їзду.

Несерйозність, чи безпечність, чи дурість тих дорослих людей, які так поводяться ну дуже дивує. Липень, неймовірна спека. Була посуха. Лише 31-го один дощ майже за увесь місяць. Нещодавно у місті через кинутий недопалок полихнуло ж на одному балконі по Гетьманській. Та й пожежники ж постійно нагадують, закликають, застерігають, ну просто вмовляють…. Ну що тут скажеш: люди-люди.

Ольга Кібарова

Читайте також: У Новомосковському районі підліток через вибух позбувся пальців

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...