• Головна
  • Абоненти «Новомосковськводоканалу», які прострочили повірку лічильника, будуть платити за воду відповідно норм споживання
10:37, 24 липня 2020 р.

Абоненти «Новомосковськводоканалу», які прострочили повірку лічильника, будуть платити за воду відповідно норм споживання

Абоненти «Новомосковськводоканалу», які прострочили повірку лічильника, будуть платити за воду відповідно норм споживання

Розрахунки з абонентами КП «Новомосковськводоканал», які своєчасно не провели планову державну повірку приладів обліку води, будуть здійснюватися за нормами питного водоспоживання, згідно діючому законодавству (без урахувань показників приладу обліку, за кількістю зареєстрованих осіб).

Про це повідомили в адміністрації підприємства.

Також в КП «Новомосковськводоканал» надали роз’яснення щодо цього:

«До уваги абонентів!!!

Відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» стаття 17 п.1., законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту.

Перелік категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці, затверджено постановою КМУ від 04.06.2015 р. №374. До переліку зокрема належать лічильники води.

При цьому повинні дотримуватись міжповірочні інтервали законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, затверджені наказом Мінекономрозвитку від 13.10.2016 р. №1747.

Так, відповідно до затверджених міжповірочних інтервалів:

- для лічильників води встановлено міжповірочний інтервал 4 роки.

Відповідно до ч. 4 ст. 17 Закону про метрологію періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання теплової енергії та води в квартирах будинку, здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку, якщо інше не встановлено договором, а у разі укладення співвласниками багатоквартирного будинку індивідуальних договорів про надання відповідної комунальної послуги періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) таких вузлів обліку забезпечуються виконавцем комунальної послуги за рахунок плати за абонентське обслуговування, встановленої відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Згідно Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)№1344 від 02.11.2017 року з діючих тарифів КП «Новомосковськ водоканал» вилученні витрати пов’язані з обслуговуванням та повіркою загально будинкових та індивідуальних засобів обліку води, з 02.11.2017року повірка проводиться за рахунок споживачів».

Читайте також: У Новомосковську пам’яті Героя АТО присвятять турнір з пауерліфтингу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...