• Головна
  • На водоймах Новомосковщини, зокрема на Самарі масово гине риба
14:11, 11 липня 2020 р.

На водоймах Новомосковщини, зокрема на Самарі масово гине риба

На водоймах Новомосковщини, зокрема на Самарі масово гине риба

За свідченнями учасників Ліги риболовів Дніпропетровської області, тобто з їхніх дописів у відповідній групі у фейсбук відомо, що на річці Самарі та на інших водоймах в Новомосковському районі, і в прилеглих наразі фіксують масовий мор риби.

Зокрема повідомляють про плаваючу біля берегів Самари неживу рибу в Орлівщині, в Черкаському, Вільному, в районі "Трьох ведмедів", в Хащовому - ВІДЕО - 2

В 5 кілометрах від міста Павлограда: повідомляє Дніпровська панорама - перегляньте ВІДЕО

Та ще ВІДЕО -1

На початку літа ми писали: "У річку Татарку було скинуто понад 6300 кубічних метрів забруднюючих речовин. За результатами аналізів це не тільки органічні, але й хімічні речовини. Наприклад, компоненти поліурітанового клею, який є дуже небезпечним і агресивним до навколишнього середовища. Це загрожує навіть екологічною катастрофою. Зафіксовано масовий замор фауни."

А також: " У квітні місцеві жителі Дніпровського та Новомосковського районів відчули різкий сморід та зафіксували масовий мор фауни. Знищення фауни буде мати наслідки для всієї річки на 10 – 15 км. Щоб повністю відновити водойму (Татарку) потрібні десятиріччя."

Чи не є зафіксована риболовами ситуація на водоймах Присамарських районів наслідками забруднення Татарки навесні цього року (дію якого ще й підсилила спека)? Сподіваємось, екологи області проведуть усі необхідні дослідження та зроблять висновки.

Читайте до теми: У Татарку скинули 6 300 кубічних метрів забруднюючих речовин, гине фауна Новомосковщини та інших районів: дії влади

А також: На Новомосковщині зафіксували масовий мор фауни: забруднення річки Татарки може стати екологічною катастрофою

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...