У Татарку скинули 6300 кубічних метрів забруднюючих речовин, гине фауна Новомосковщини та інших районів: дії влади

У Татарку скинули 6300 кубічних метрів забруднюючих речовин, гине фауна Новомосковщини та інших районів: дії влади , Ольга

Надзвичайна ситуація на річці Татарка: укріплення дамби вже розпочали силами обласної влади та місцевої громади.

Про це розповіли в Дніпропетровській обласній раді.

В установі нагадують: "У річку було скинуто понад 6300 кубічних метрів забруднюючих речовин. За результатами аналізів це не тільки органічні, але й хімічні речовини. Наприклад, компоненти поліурітанового клею, який є дуже небезпечним і агресивним до навколишнього середовища. Це загрожує навіть екологічною катастрофою. Зафіксовано масовий замор фауни.

У Татарку скинули 6300 кубічних метрів забруднюючих речовин, гине фауна Новомосковщини та інших районів: дії влади , фото-1

В екстреному порядку власними силами людей на місці була збудована дамба, аби запобігти подальшому розповсюдженню забруднюючих речовин. Але дамба почала розмиватися.

Як розповіли в Суспільному

Джерело викидів, за словами Голови громадської екологічної ради ОДА Миколи Терещука - ТОВ «Самарський рибгосп», директор Василь Носенко, хоча той і запевняє, що нічого в Татарку не зливали.

В Дніпропетровській обласній раді також інформують, що регіональна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про укріплення дамби і ці роботи вже розпочалися.Також розпочалися проектні вишукування, які дозволять спроектувати капітальну дамбу та знайти рішення щодо очищення водойми.

«Гроші на це є, для цього ми ще з початку року наповнили спеціальний фонд, який і дозволяє фінансувати подолання надзвичайних ситуацій», - голова обласної ради Святослав Олійник.

Пропонуємо переглянути ВІДЕО Суспільного

Як ми інформували раніше, за фактом забруднення річки 17 квітня відкрили кримінальне провадження за «Порушення правил охорони вод». Порушникові загрожує до 3-х років обмеження волі. (Це при тому, що декільком районам області загрожує екологічна катастрофа.)

ВІДЕО

- Голова обласної ради Святослав Олійник

Фото Суспільного телебачення (Дніпро).

Читайте також: На Новомосковщині зафіксували масовий мор фауни: забруднення річки Татарки може стати екологічною катастрофою

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии