У Новомосковську містянам запропонували взяти участь у новому конкурсі

У Новомосковську містянам запропонували взяти участь у новому конкурсі, Ольга

У Новомосковському міськвиконкомі 23 червня відбулося засідання комісії з питань проведення конкурсу «Кращий двір, кращий балкон, краща територія закладу освіти в м. Новомосковськ».

Як зазначив під час засідання міський Голова Віктор Літвіщенко, конкурс присвятять Дню міста.

Завдяки конкурсу, через участь містян у спільній роботі по благоустрою та озелененню Новомосковська має суттєво покращитися загальний вигляд міста.

Також завдяки конкурсу покращиться санітарний стан будівель, прилеглих та дворових територій. Активізується і діяльність органів територіального громадського самоврядування, міських служб в питаннях благоустрою, належного утримання житлового фонду.

Голова конкурсної комісії, перший заступник міського Голови Тарас Здреник зазначив, що до участі у конкурсі запрошуються об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, мешканці багатоповерхових будинків, заклади освіти.

Конкурс проводиться за номінаціями:

- «Кращий благоустрій територій шкіл та садочків»;

- «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків;

- «Кращий балкон» серед багатоповерхових будинків.

В кожній номінації переможці можуть зайняти 1, 2 або 3 місце. За результатами конкурсу переможці у кожній номінації отримають дипломи та сертифікат на виконання ремонтних робіт, робіт з благоустрою:

У номінації «Кращий благоустрій територій шкіл та садочків»: І місце- 10 тис. грн., ІІ місце- 7 тис. грн., ІІІ місце- 5 тис. грн..

У номінації «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків: І місце- 15 тис. грн., ІІ місце- 10 тис. грн., ІІІ місце- 7 тис. грн..

У номінації ««Кращий балкон» серед багатоповерхових будинків:І місце- 2 тис. грн., ІІ місце- 1,5 тис. грн., ІІІ місце- 1 тис. грн..

Секретар конкурсної комісії, начальник відділу з питань інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради Юлія Прибиткова розповіла, що подання від бажаючих приймаються відділом з 10 липня по 31 липня поточного року. (вул. Гетьманська, 14, каб. № 6, тел. для довідок 7-31-02).

Для участі необхідно надати заяву в електронному та друкованому вигляді на ім’я Голови конкурсної комісії та кольорові фотографії, зроблені не раніше ніж на 1 липня поточного року.

Розгляд наданих документів конкурсною комісією відбудеться з 01 серпня по 14 серпня. Потім комісія виїжджає на об’єкти для оцінки благоустрою на місці, складає протокол з результатами на відповідність критеріїв оцінки об’єктів конкурсу по номінаціях. Відібрані проєкти розміщуються на сайті.

Наступний етап – це голосування за заявки учасників, який триватиме з 20 серпня по 8 вересня поточного року. На засіданні Юлія Прибиткова зазначила, що офіційний сайт Новомосковської міської ради не має технічних можливостей, щодо проведення голосування на сайті. Та запропонувала розміщувати конкурсні заявки та проводити голосування на електронному ресурсі www.0569.com.ua, керівники якого надали на це згоду.

Даний ресурс входить до мережі SitySitesGlobal Україна. Пропозицію підтримали всі присутні члени конкурсної комісії одноголосно.

Підсумки конкурсу після голосування комісія підведе до 18 вересня поточного року.

Склад конкурсної комісії: Голова конкурсної комісії - перший заступник міського голови - Здреник Т.М; Секретар конкурсної комісії - начальник відділу з питань інфраструктури та інвестицій - Прибиткова Ю.М. ; Члени комісії: Заступник міського голови, начальник фінансового управління – Дакова Т. Д. Начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор – Майстренко І.В.; Начальник управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва – Семенюк Є.С.; Начальник управління освіти – Падашуля Н.І.; Директор КП «Новомосковський Комсервіс» - Чупраков А.Г.; Директор КП «Новомосковський комбінат комунальних підприємст» - Ракаєв В.І.; Директор МКП «Новомосковськміськтранс» - Малков К.А.; Директор Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. С.В. Литвиненка, член виконкому (за згодою) – Піхотіна Л.М.; Депутат міської ради (за згодою) – Хорольська О.М.; Депутат міської ради (за згодою) – Нєчта Н.В.; Депутат міської ради (за згодою) – Стець Г.С..

Читайте також:Витинанка-триптих з зображенням Новомосковського Свято-Троїцького собору прикрасила фойє ДНУ: хто створив красу

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии