• Головна
  • У Новомосковській райдержадміністрації проінформували про стан тваринництва у районі
11:39, 9 червня 2020 р.

У Новомосковській райдержадміністрації проінформували про стан тваринництва у районі

У Новомосковській райдержадміністрації проінформували про стан тваринництва у районі

У Новомосковській райдержадміністрації проінформували про стан тваринництва у районі.

Інформацію оприлюднили на сайті установи:

В галузі тваринництва станом на 01 січня 2020 року в районі утримувалося 9,7 тис. голів великої рогатої худоби, в тому числі 4,3 тис. корів; 68,3 тис. голів свиней; 3,4 млн. голів птиці.

В сільськогосподарських товариствах та фермерських господарствах утримується 4,5 тис. голів великої рогатої худоби, з яких 1,7 тис. корів, 60,0 тис. голів свиней та 2,5 млн. голів птиці.

З метою поліпшення племінних і продуктивних якостей дійного гурту, в районі працює два племгосподарства по молочному скотарству з голштинської і червоної степової породи.

Валовий надій молока складає 8,0 тис. тонн, середній надій на корову склав 4750 кг молока.

Найкращих показників в молочному скотарстві досягнуто вТОВ АФ ім. Горького, де утримується 970 голіввеликої рогатої худоби, у тому числі 400 корів голштинської породи. В 2019 році підприємством вироблено 3444 тоннмолока, а надій на корову склав 8053 кг молока.

В сільгосппідприємствах різних форм власності утримується 60,0 тис. голів свиней.

Найбільше свинопоголів’я утримується в СТОВ АФ «Вільне-2002» – 26,7 тис. голів, ТОВ АФ «Відродження» – 11,5 тис. голів, ПП «Сігма» - 9,7 тис. голів.

В районі щомісячно утримується майже 2,5 млн. голів курчат бройлерів, вирощування яких проводиться на «Голубівському» та «Мар’янівському» відділеннях птахофабрики ТОВ «Агро-Овен».

За минулий рік реалізовано переробним підприємствам худоби та птиці на забій в живій вазі 57,5 тис. тонн (залишилось на рівні минулого року).

Читайте також: У Татарку скинули 6300 кубічних метрів забруднюючих речовин, гине фауна Новомосковщини та інших районів: дії влади

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...