• Головна
  • У Новомосковську власників рекламних конструкцій зобов’язали навести лад у своєму господарстві
18:34, 3 червня 2020 р.

У Новомосковську власників рекламних конструкцій зобов’язали навести лад у своєму господарстві

У Новомосковську власників рекламних конструкцій зобов’язали навести лад у своєму господарстві

Як ми вже писали, реклама в Новомосковську неохайна: багато застарілої та давно не актуальної інформації лахміттями звисає з різних банерів.

Це придає місту пошарпаного вигляду, а також закриває пам’ятки архітектури: обличчя Новомосковська.

У Новомосковську власників рекламних конструкцій зобов’язали навести лад у своєму господарстві, фото-1
У Новомосковську власників рекламних конструкцій зобов’язали навести лад у своєму господарстві, фото-2

У Новомосковській міській раді запланували «велике прибирання». А саме: власників рекламних конструкцій зобов’язали навести лад у своєму господарстві.

У Новомосковську власників рекламних конструкцій зобов’язали навести лад у своєму господарстві, фото-3

Як розповіла нашому кореспонденту начальник відділу з питань інфраструктури та інвестицій Новомосковської міської ради Юлія Прибиткова, зараз власники банерів, білбордів, сіті-лайтів вже розпочали наводити лад. Такі роботи вже ведуться в центрі міста.

У Новомосковську власників рекламних конструкцій зобов’язали навести лад у своєму господарстві, фото-4

«Значно погіршує загальний вигляд міста неестетичність самих рекламних конструкцій. Розміщена реклама на фасадах будівель, споруд та в межах транспортної інфраструктури повинна мати пристойний вигляд та відповідати умовам договору на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами. Зараз власники рекламних конструкцій наводять лад із ними…. Якщо рекламні конструкції не будуть покрашені, з них будуть звисати обірвані сюжети, вони будуть технічно небезпечні, чи прилегла територія буде в неналежному санітарному стані, - то їм не місце в Новомосковську. Зробимо Новомосковськ кращим!», - зазначила начальник відділу.

У Новомосковську власників рекламних конструкцій зобов’язали навести лад у своєму господарстві, фото-5

Зокрема сьогодні вже почистили від реклами один з центральних будинків міста. Рішення про її зняття саме на цій будівлі було прийняте ще декілька років тому.

"Хочу висловити слова вдячності директору КП "НККП" Ракаєву Віталію, який вирішив питання з демонтажем реклами на фасаді будинку по вул. Гетьманській, 30 на фасаді будинку була незаконна рекламна конструкція. Мешканці будинку неодноразово звертались з проханням прибрати її з метою збереження майнових та культурних цінностей громади. В 2017 році було рішення виконавчого комітету на демонтаж, але цю конструкцію не було прибрано. Рекламний засіб використовувався, але кошти до місцевого бюджету не надходили. Прибрати дану конструкцію було важко, тому що довжини стріли крану не вистачало 1,5м. Керівник підприємства вирішив це питання. Зараз будинок має гарний фасад", - додала начальник відділу з питань інфраструктури та інвестицій Юлія Прибиткова.

Читайте також: Реклама у Новомосковську закриває пам’ятки архітектури та придає місту пошарпаного вигляду: у міськраді планують велике прибирання

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...