• Головна
  • У Новомосковську відбулося чергове засідання виконкому
18:16, 22 травня 2020 р.

У Новомосковську відбулося чергове засідання виконкому

У Новомосковську відбулося чергове засідання виконкому

20 травня 2020 року в приміщенні Новомосковської міської ради відбулося чергове засідання виконкому.

Інформацію про засідання надали в прес-службі Новомосковської міської ради.

У засіданні, що проходило під головуванням міського Голови Віктора Літвіщенка, окрім членів виконавчого комітету взяли участь заступники міського Голови, керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, установ та організацій міста, доповідачі та деякі запрошені.

На розгляд засідання виконавчого комітету попередньо було винесено 33 питання, але не всі з них були прийняті.

Члени виконкому підтримали ряд проєктів рішень, що стосувалися питань соціальної сфери: захист інтересів прав дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах; забезпечення продуктовими наборами малозабезпечених громадян міста в травні; надання матеріальної допомоги мешканцям міста. Також було прийнято ряд інших рішень, які стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Деякі питання порядку денного викликали жваві обговорення серед присутніх. Думки розділилися стосовно питань, які б здавалося в теперішній ситуації не мали викликати сумнівів.

У Новомосковську відбулося чергове засідання виконкому, фото-1

Сьогодні ми живемо в інших реаліях, хтось втратив роботу, хтось поніс великі збитки. Місто також втрачає кошти, що не може не турбувати міського Голову. Тому коли на розгляд виносяться питання щодо надання можливості людям будувати свій невеличкий бізнес, створюючи нові робочі місця та поповнюючи місцевий бюджет дивно, що деякі з членів виконкому висловлюють неготовність віднестися з розумінням до підтримки малого та середнього бізнесу та не можуть дійти згоди у прийняті даного рішення. Тому, на жаль, деякі рішення так і не були прийняті.

Не менш важливим для мешканців міста було питання щодо прийняття програми «Безпечне місто» на 2020 – 2023 роки. Міський Голова неодноразово висловлював свою думку щодо доцільності існування комунального підприємства «Муніципальна варта». Наразі складна економічна ситуація по всій країні. Першочергової допомоги і підтримки потребують заклади охорони здоров’я та соціально незахищені верстви населення. Тому витрачати кожного року по 2, 3, та навіть 5 млн. грн. бюджетних коштів (як пропонується в програмі) на утримання підприємства, яке сьогодні по суті дублює функції поліції, здається не надто розумним.

На засіданні виконкому рішення про схвалення проєкту програми прийнято не було. Проте питання подальшої долі «Муніципальної варти» залишається відкритим.

То чи є доцільним існування комунального підприємства? І чи відповідає обсяг виконуваної ним роботи витратам на його утримання? Цікаво почути думку новомосковців.

Прес-служба Новомосковської міської ради.

Читайте також: ЦНАП міста Новомосковська з 25 травня запрацює у звичайному режимі з дотриманням карантинних заходів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...