• Головна
  • У Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості пройшов онлайн -вебінар
17:25, 5 травня 2020 р.

У Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості пройшов онлайн -вебінар

У  Новомосковському міськрайонному центрі  зайнятості  пройшов  онлайн -вебінар

30 квітня в Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості пройшов онлайн -вебінар на тему «Загальні питання зайнятості».

Про це розповіли в центрі.

На вебінарі розглядались декілька питань: робота служби зайнятості та послуги в період карантинного режиму: при цьому увагу приділили сучасним формам роботи, в тому числі з використанням веб- ресурсів служби зайнятості, таким як індивідуальні консультації стосовно пошуку роботи, вебінари, онлайн -профконсультації та профінформаційні послуги онлайн, можливості платформи з профорієнтації, створення електронного кабінету шукача роботи (ЕКШ).

Розглянули під час вебінару також особливості відвідування центру зайнятості після припинення карантинного режиму, а також послуги служби зайнятості, особливо увагу учасників заходу викликала послуга одноразова допомога для відкриття власної підприємницької діяльності, питання також стосувались змінам в законодавчій базі служби зайнятості.

На вебінарі приділили увагу питанням легальної зайнятості та гендерної рівності людини під час працевлаштування, визначились з поняттям страхового стажу, розглянули особливості працевлаштування та ринку праці в період карантину.

Інформацію надала фахівець з профорієнтації Новомосковського МРЗ

Пасішна І.М.

Читайте також: Молодіжний центр міста Новомосковська переїжджає з мікрорайону в центр міста

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...