У Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості пройшов онлайн -вебінар

У  Новомосковському міськрайонному центрі  зайнятості  пройшов  онлайн -вебінар, Ольга

30 квітня в Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості пройшов онлайн -вебінар на тему «Загальні питання зайнятості».

Про це розповіли в центрі.

На вебінарі розглядались декілька питань: робота служби зайнятості та послуги в період карантинного режиму: при цьому увагу приділили сучасним формам роботи, в тому числі з використанням веб- ресурсів служби зайнятості, таким як індивідуальні консультації стосовно пошуку роботи, вебінари, онлайн -профконсультації та профінформаційні послуги онлайн, можливості платформи з профорієнтації, створення електронного кабінету шукача роботи (ЕКШ).

Розглянули під час вебінару також особливості відвідування центру зайнятості після припинення карантинного режиму, а також послуги служби зайнятості, особливо увагу учасників заходу викликала послуга одноразова допомога для відкриття власної підприємницької діяльності, питання також стосувались змінам в законодавчій базі служби зайнятості.

На вебінарі приділили увагу питанням легальної зайнятості та гендерної рівності людини під час працевлаштування, визначились з поняттям страхового стажу, розглянули особливості працевлаштування та ринку праці в період карантину.

Інформацію надала фахівець з профорієнтації Новомосковського МРЗ

Пасішна І.М.

Читайте також: Молодіжний центр міста Новомосковська переїжджає з мікрорайону в центр міста

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии