• Юні гімнастки з Новомосковщини вибороли на Всеукраїнському турнірі декілька призових місць
10:33, 12 березня 2020 р.

На традиційному відкритому Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики «Little Lady-2020», який пройшов 7 березня в місті Біла Церква, юні гімнастки з Новомосковщини здобулили декілька призових місць.

Юні гімнастки з Новомосковщини вибороли на Всеукраїнському турнірі декілька призових місць, фото-1

З’їхалися того дня на змагання до Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту маленькі спортсменки (вік – до 9-ти років, та були дівчатка й 2006 р.н.) з багатьох куточків України, зокрема: Білої Церкви, Києва, Вінниці, Чорноморська, Кривого Рогу, Ізмаїлу, Одеси, Чернігова, Павлограду, Вишгороду, Борисполю, Новомосковська та Новомосковського району, а також з інших міст, містечок та сіл країни.

Спортивний клуб з художньої гімнастики "New Stars", в якому тренуються маленькі гімнастки з Новомосковська та Новомосковського району, виставив на змагання 13-х учасниць: 4 дівчинки з Піщанської ОТГ; 9 – з міста Новомосковська.

Усього ж в клубі виховуються 65 спортсменок.Тренуються дівчатка в місті Новомосковську і на базі КЗ Піщанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів. В Піщанці є дві групи 6-9 років ( 20-25 чоловік у групі) і 3-5 років. Групи сформовані у вересні 2019 року.

Тренують дівчаток: майстер спорту України, бронзова призерка чемпіонату України 2016 року (в м. Луцьк), переможниця чемпіонату України серед школярів в багатоборстві та окремих видах художньої гімнастики Анастасія Книшенко (зараз студентка Дніпропетровського інституту фізкультури, закінчила Київський спортивний ліцей інтернат) та Валерія Пархачева – кандидат в майстри спорту, студентка Дніпропетровського інституту фізкультури.

У Новомосковську дівчатка тренуються в спортзалі економічного коледжу. Кожне тренування - 2 години.

Художні гімнастки з Новомосковщини привезли такі нагороди:

Піщанська ОТГ: Клименко Анастасія учениця 4-Б клас- І місце; Кадевич Анастасія 3- Б клас- ІІ місце; Безсталанна Вероніка 4-Б клас-ІІІ місце; Романенко Єлизавета 2- Б клас-ІІІ місце.

Кожна учасниця посіла призове місце у своїй віковій категорії.

По Новомосковську: Єва Черненко - 3 місце; Варвара Дудка – 3 місце; Марія Явтушенко – 2 місце; Єлизавета Ніколаєва – 1 місце; Олександра Стародубцева – 1місце; Ксенія Нарожна – 3 місце; Дарина Лукова – 3 місце; Діана Дмитрієва – 3 місце; Маргарита Бугайова – 3 місце.

«Спорт тяжкий та дорогий. 12 родин поїхали до Білої Церкви, подолавши непростий і виснажливий шлях... Ми виступали першими, тож потягом не встигли б, прийшлось їхати машиною: страшенно важко два дні без сну, а дітям – спати в машині. Діти круті! Але я не можу не зазначити, що й батьки дітей - великі молодці. Заради своїх дітей, вони здатні на самопожертву... Дякую, що не даєте згаснути запалу спортсменів…», розповіла про поїздку у Білу Церкву та про змагання мама бронзової призерки турніру Єви Черненко – Юлія.

«Для нас ці змагання і досягнення наших гімнасток надзвичайно важливі. Сподіваюсь, що керівництво ОТГ підтримуватиме спорт не тільки для хлопчиків, але і для дівчат, адже, наразі гендерна рівність важлива в усіх сферах соціально-культурного розвитку… Зараз дівчатка відпочинуть і знову будуть працювати: попереду у них обласні змагання в місті Дніпро», - прокоментувала на прохання нашого кореспондента подію та дала інформацію вчитель Піщанської загальноосвітньої школи та мама однієї з призерок Юлія Кадевич.