• Главная
  • Після незначного зниження, показники захворюваності на грип і ГРВІ на Новомосковщині знову почали зростати
11:07, 6 марта 2020 г.

Після незначного зниження, показники захворюваності на грип і ГРВІ на Новомосковщині знову почали зростати

Після незначного зниження, показники захворюваності на грип і ГРВІ на Новомосковщині знову почали зростати

Після деякого зниження позаминулого тижня, в період з 28 лютого по 5 березня показники захворюваності на грип та ГРВІ серед населення міста Новомосковська та Новомосковського району знову почали зростати.

Про це повідомили в Новомосковському міськрайонному відділі лабораторних досліджень.

Порівняно з позаминулим тижнем по місту ріст склав 16,9 відсотків; по району – 8,1 відсоток.

За інформацією лабораторії, показник захворюваності по району перевищує минулорічний на 60,2%, та нижче епідемічного порогу лише на 2,9%.

За медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів району звернулося 575 чоловік проти 532 на попередньому тижні. У загальній структурі захворілих питома вага дітей склала 67,8%. Серед дітей віком 0-17 років захворюваність на гострі респіраторні інфекції та грип зросла на 7,7%.

У зв’язку з високим рівнем захворюваності серед школярів на поточному тижні на вимушених канікулах перебувало 16 учнів з одного класу КЗО «Керносівська ЗОШ І-ІІІ ст.». Загальна кількість госпіталізованих за звітний тиждень по району зменшилася з 103 осіб до 92 (16% від захворілих), з них 65 дітей (16,7% від захворілих дітей).

По Новомосковську захворюваність також знаходиться на неепідемічному рівні.

За медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів міста звернулося 367 осіб проти 314 осіб на попередньому тижні. Показник захворюваності на грип, ГРВІ населення міста вище показника захворюваності минулого року на 54%, але нижче епідемічного порогу на 16,7%.

У загальній структурі захворілих питома вага дітей складає 61,6%. Серед дітей віком 0-17 років захворюваність на гострі респіраторні інфекції та грип зросла на 54,8%. Всього серед дітей зареєстровано 226 випадків проти 146 випадків на минулому тижні. Серед дітей вікової групи 5-17 років захворюваність зросла на 59,3% у порівнянні з минулим тижнем.

Повідомляють також, що у зв’язку з високим рівнем захворюваності серед школярів на поточному тижні на вимушених канікулах перебуває 501 учень з окремих класів ЗЗСО №2, №6, №7, №15.

Серед дорослого населення відзначається зниження захворюваності на 16%. Загальна кількість госпіталізованих осіб збільшилася, особливо серед дітей у віці 5-9 років. Всього госпіталізовано 31 хворого (8,4% від захворілих), з них 23 дитини (10,2% від захворілих дітей).

Летальних випадків через ускладнення від грипу не реєстрували.

За даними вірусологічного моніторингу на території Дніпропетровської області спостерігається циркуляція вірусів грипу типу А (Н1N1).

Читайте також: На Дніпропетровщині запрацювала «гаряча лінія» щодо коронавірусу

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...