![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
09:20, 6 березня 2020 р.
На Дніпропетровщині запрацювала «гаряча лінія» щодо коронавірусу
![На Дніпропетровщині запрацювала «гаряча лінія» щодо коронавірусу На Дніпропетровщині запрацювала «гаряча лінія» щодо коронавірусу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Оперативно проконсультуватися щодо коронавірусу відтепер можна, зателефонувавши на цілодобову «гарячу лінію». Звернутись на неї можуть всі мешканці Дніпропетровщини.
Найперше ті, хто повернувся з країн, де зафіксували спалахи хвороби. Телефонувати радять й тим, хто має симптоми, схожі на COVID-19.
Про це розповіли в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.
«Консультанти «гарячої лінії» нададуть оперативну інформацію про коронавірус та статистику його поширення, – зазначили у департаменті. – Людям з підозрілою симптоматикою порадять, куди звертатися. Розкажуть, що робити, аби уникнути зараження».
Телефони «гарячої лінії»: (067) 611 08 86, (068) 979 96 24
Вони працюють при КП «Обласний центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ДОР і ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр» МОЗ України».
Нині у світі зареєстровано понад 95 тис лабораторно підтверджених випадків коронавірусу, з них більше 3,2 тис – летальні. Одужало вже понад 53 тис людей. В Україні зареєстрований один випадок захворювання на COVID-19.
Читайте також: На запитання призовників та їх батьків дадуть відповідь на «Гарячій лінії» МОУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...