• Шахістка з Новомосковська вкотре виборола титул Чемпіонки на всеукраїнському турнірі
17:19, 26 лютого 2020 р.

Юна шахістка з Новомосковська, учениця міського ліцею «Самара» Анастасія Дубовик вкотре виборола титул Чемпіонки на всеукраїнських змаганнях. Стала кращою спортсменка в «блискавичній грі» - бліцу.

Також Анастасія стала срібним призером в «класичних» та «швидких» шахах.

Шахістка з Новомосковська вкотре виборола титул Чемпіонки на всеукраїнському турнірі, фото-1

Про це розповіли на сайті "Донецький обласний шаховий клуб" та сайті "Федерація шахів України".

Проходив чемпіонат України з шахів у віковій категорії до 20 років з 12 по 22 лютого в місті Краматорськ в Донецькому обласному Шаховому клубі імені О. Момота.

У турнірі взяли участь 55 спортсменів з 11 регіонів України.

Приїхали на змагання шахісти з Києва, Краматорська, з Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Чернігівської областей.

Окремо змагалися юніори та юніорки.

Змагання проходили за швейцарською системою в 9 турів, окремо в трьох шахових дисциплінах: в «класичних шахах», в «швидких шахах» та в «блискавичній грі» (бліц).

Як ми нещодавно писали, зараз Настя, багаторазова чемпіонка України в різних вікових категоріях, тренується у міжнародного гросмейстера, голови Дніпропетровської обласної шахової федерації, голови дитячо-юнацької комісії Федерації шахів ​​України, директора ДЮСШа № 9 міста Дніпра Олександра Мороза.

Шахами чемпіонка займається з самого маленького віку. В п'ять років вона вже стала учасницею чемпіонату країни.

Нагадаємо, в грудні місяці минулого року Анастасія Дубовик стала чемпіонкою Європи з шахів в бліцу. Дівчинка тоді в Таллінні, де проходила європейська першість, набрала 8,5 очок з 9 можливих. У січні місяці цього року спортсменка стала чемпіонкою України з класичних і швидких шахів (проходив турнір в місті Дніпро).

Фото з чемпіонату – Олександра Мартинкова.