У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото)

26 грудня у Новомосковську нагородили кращих спортсменів за підсумками року, що минає.

Пройшли урочистості в приміщенні великої зали Новомосковської міської ради. Зібралися тут цього дня спортсмени міста, тренери, працівники галузі фізичної культури та спорту міста, керівники спортивних клубів та федерацій, ветерани спорту.

У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото), фото-1

Нагородили грамотами та грошовими сертифікатами тих, хто зробив свій безцінний внесок у розвиток спорту у Новомосковську – це майстри спорту, кандидати в майстри спорту України, призери та переможці чемпіонатів України та Європи з рідних видів спорту.

У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото), фото-2

Найвищими досягненнями цього року стали бронзова нагорода Чемпіонату Європи серед молоді з веслування на байдарках і каное, яку отримав Дмитро Даниленко та перемога у чемпіонаті Європи з бліцу (шахи), в категорії до 14 років Анастасії Дубовик.

У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото), фото-3
У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото), фото-4
У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото), фото-5

На початку урочистостей до усіх присутніх зі словами привітання та захоплення досягненнями спортсменів міста звернувся Голова Новомосковська Віктор Літвіщенко.

У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото), фото-6

«Я завжди дуже прагнув, щоб наші представники були і на Олімпійських іграх…Я згадую, як 10 років тому нам це вдалося… З Новомосковська тоді у Пекін поїхали аж двоє… Уявіть, усього від країни – 240. І 1відсоток – це з Новомосковська. … Поїхали наші веслувальниці Наташа Ляльчук і Оксана Скляренко… Пам’ятаю результат: Наташа Ляльчук тоді стала фіналісткою запливів та посіла 4 місце…», - поділився цікавими спогадами під час урочистостей керівник міста.

Серед нагороджених були:

Анастасія Монашко (академічне веслування) – (КМСУ), чемпіонка України серед юнаків та дівчат;

У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото), фото-7

Наталія Ляльчук – Майстер спорту України міжнародного класу, фіналістка Олімпійських ігор, Чемпіонка Європи, бронзовий призер Чемпіонату світу, тренер з академічного веслування Новомосковської ДЮСШа;

У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото), фото-8

Вікторія Мішина (академічне веслування) – чемпіонка України серед юнаків та дівчат;

Майко Микита (академічне веслування) – переможець Кубку України серед молоді;

Силаков Микита (кіокушинкай карате) – чемпіон Європи серед юнаків 14-15 років;

Ілля Зіньковський (бокс) - чемпіон області та срібний призер міжнародних змагань;

У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото), фото-9

Андрій Сорокін, тренер, чемпіон України – СК «Ірина»;

У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото), фото-10

Ігор Кобець - тренер (баскетбол);

Кароліна Малікова, яка на Кубку країни по Шотокан карате-до виборола два срібла (клуб "IRINA");

У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото), фото-11

Іван Звіздун - тренер (кіокушинкай карате) та інші.

Почесними грамотами міського Голови та грошовими сертифікатами було нагороджено 30 спортсменів та 11 тренерів.

У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото), фото-12
У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото), фото-13
У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото), фото-14
У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото), фото-15

Важливим внеском у розвиток спорту міста став подарунок від місцевої влади: два сертифікати, що засвідчили придбання човна та спеціалізованого причепа для перевезення спортивних човнів на загальну суму 281,8 тисяч гривень. Отже, тепер спортсмени мають все можливе для високих здобутків і нових перемог.

У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото), фото-16
У Новомосковську урочисто нагородили кращих спортсменів року (фото), фото-17

Додамо: Серед спортсменів міста: 4 майстри спорту міжнародного класу; 2 учасники олімпійських ігор; 12 майстрів спорту України; 28 кандидатів в майстри спорту.

У Новомосковську працюють 2 дитячо-юнацькі спортивні школи, в яких є 10 відділень з різних видів спорту, 9 з яких – олімпійські. З 877 юними спортсменами займаються 28 тренерів.

На святі нагородження панувала чудова атмосфера, обличчя присутніх були освітлені посмішками впродовж усього заходу. Та, на жаль, дехто з маленьких спортсменів міста цього вечора ледь тамував сльози. Хочеться згадати тут нещодавню блискучу перемогу Матвія Дідусенка, який встановив абсолютний рекорд на Всеукраїнському турнірі, вигравши в усіх запливах та здобувши 8 золотих медалей.