• Главная
  • У Новомосковському терцентрі збирають кошти на «живу підлогу» для діток з особливими потребами: номер рахунку
12:06, 14 февраля 2020 г.

У Новомосковському терцентрі збирають кошти на «живу підлогу» для діток з особливими потребами: номер рахунку

У Новомосковському терцентрі збирають кошти на «живу підлогу» для діток з особливими потребами: номер рахунку

У Новомосковському територіальному центрі з соціального обслуговування інвалідів та літніх людей просять допомогти зібрати кошти на інтерактивну («живу») підлогу для діток з особливими потребами.

Про це адміністрація терцентру повідомила на офіційній сторінці закладу у фейсбук.

Вартість інтерактивної підлоги складає 118 тисяч гривень, без ПДВ. Усіх зацікавлених та небайдужих людей запрошують взяти участь в акції.

У Новомосковському терцентрі збирають кошти на «живу підлогу» для діток з особливими потребами: номер рахунку, фото-1

Кошти просять перераховувати на рахунок Територіального центру соціального обслуговування: UA 148201720314281001301036063 з приміткою «Інтерактивна підлога». 

У Новомосковському територіальному центрі соціального обслуговування протягом 16-ти років працює відділення денного перебування дітей з інвалідністю, яке надає послугу діткам, які мають в цьому потребу.

З дітьми працюють фахівці: вчитель логопед, практичний психолог, вчитель реабілітолог, інструктор з фізкультури, вихователі, сестра медична, сестра медична з масажу.

Після проходження реабілітації з фахівцями, більшість з дітей мають змогу піти до закладу загальної середньої освіти. Для успішного процесу реабілітації в дитячому відділенні потрібна інтерактивна підлога, яка ідеально підходить для реабілітаційного закладу.

Основні переваги інтерактивної проекції «жива підлога»:• стимуляція активної фізичної діяльності;• поліпшення психоемоційного фону;• вчить дітей взаємодіяти в командах;• стимуляція психомоторного розвитку;• релаксація і розслаблення;• навчання відбувається під час гри;• велика різноманітність пакетів (освітні, розвиваючі, реабілітаційні, розважальні).

Читайте також: Новомосковськ очолив антирейтинг «Прозорості міст-2019»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...