• Главная
  • Новомосковська міська рада може розірвати договір з «Коменерго»: питання обговорять на сесії
11:17, 13 января 2020 г.

Новомосковська міська рада може розірвати договір з «Коменерго»: питання обговорять на сесії

Новомосковська міська рада може розірвати договір з «Коменерго»: питання обговорять на сесії

У Новомосковській міській раді планують розірвати достроково договір №1/103 на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій від 31 грудня 2013 року з підприємством «Коменерго».

Члени виконкому на позачерговому розширеному засіданні 24 грудня рекомендували міському Голові Новомосковська винести це питання на сесію міської ради.

Відповідне рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради оприлюднили на сайті установи.

Розірвати договір планують з метою забезпечення кваліфікованого, якісного утримання, обслуговування та поточного ремонту житлового фонду, його технічного обладнання, належного санітарного стану прибудинкових територій, для створення мешканцям належних умов проживання, та враховуючи численні скарги громадян щодо незадовільного утримання будинків, споруд та прибудинкових територій ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ»».

Прийняти в управління та обслуговування будинки від «Коменерго» має комунальне підприємство «Комсервіс». В підприємстві переукладуть з мешканцями будинків усі необхідні договори та нададуть потрібну інформацію. Також здійснять інші необхідні заходи.

Також в рішенні виконкому йдеться:

Директору ТОВ «КК «КомЕнерго-Новомосковськ»» Володимир Тарасюку:

- здійснити перерахунок за виконані житлово-комунальні послуги та припинити нарахування платежів жителям будинків, виконавцем житлово-комунальних послуг в яких визначено Комунальне підприємство «Новомосковський Комсервіс».

- передати Комунальному підприємству «Новомосковський Комсервіс» до 01.01.2020 року за актами приймання-передачі наявну технічну та іншу передбачену законодавством документацію на будинки, що визначені у Додатку 1 за посилання до цього рішення.

- передати Комунальному підприємству «Новомосковський Комсервіс» до 01.01.2020 року відомості щодо споживачів (база даних тощо) для визначення нарахування місячної плати за управління та утримання багатоквартирних будинків.

Читайте також: Рахунки Новомосковського «Коменерго» заарештовані: хто буде обслуговувати більше 100 міських багатоповерхівок

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...