• Главная
  • Рахунки Новомосковського «Коменерго» заарештовані: хто буде обслуговувати більше 100 міських багатоповерхівок
11:16, 26 декабря 2019 г.

Рахунки Новомосковського «Коменерго» заарештовані: хто буде обслуговувати більше 100 міських багатоповерхівок

Рахунки Новомосковського «Коменерго» заарештовані: хто буде обслуговувати більше 100 міських багатоповерхівок

Рахунки приватної структури – Новомосковського підприємства «Коменерго», яке обслуговує в місті 107 будинків, заарештовані.

Таку інформацію озвучив на надзвичайному розширеному позачерговому засіданні виконкому 24 грудня директор підприємства Володимир Тарасюк.

Підприємство на даний момент має 1 мільйон 600 тисяч гривень заборгованості з заробітної плати перед своїми працівниками (штат складає близько 100 чоловік), 3 мільйони 700 тисяч за електроенергію, 300 тисяч за воду, а також інші борги (газ, податки та т.і.).

Рахунки Новомосковського «Коменерго» заарештовані: хто буде обслуговувати більше 100 міських багатоповерхівок, фото-1

Договір з Новомосковською міською радою на обслуговування міських багатоповерхівок «Коменерго» заключили у 2013 році. Останню додаткову угоду міський голова Віктор Літвіщенко підписав з підприємством 24 жовтня 2019 року (зі слів Володимира Тарасюка, рахунки на той час ще не були заарештовані).

Борг населення перед обслуговуючим підприємством обчислюється приблизно в 15 мільйонів гривень.

На даний період за несплати вимкнуто електропостачання (відповідно не працюють ліфти) в 14 багатоповерхівках. Електророзподільне підприємство Новомосковська готове відключити приблизно ще таку ж кількість будинків.

На засіданні виконкому шукали шляхи вирішення проблеми. Знайти їх, за зауваженням Віктора Літвіщенка, необхідно впродовж тижня, тобто того часу, який лишився до Нового Року.

Рахунки Новомосковського «Коменерго» заарештовані: хто буде обслуговувати більше 100 міських багатоповерхівок, фото-2

Начальник Управління житлово-комунального господарства Новомосковської міської ради Євген Семенюк представив на розгляд членів виконавчого комітету проект рішення, який передбачає розірвання Договору на обслуговування багатоповерхівок міста з «Коменерго» та передачу їх КП «Комсервіс» Новомосковської міської ради (директор Анатолій Чупраков). Зазначене підприємство також має прийняти від Володимира Тарасюка усю напрацьовану підприємством електронну базу інформації (по абонентам та інше).

Як наголосили під час засіданнія, «Комсервіс» ні в якому разі не стане правонаступником «Коменерго» (щодо боргів також).

«Комсервіс» же має перезаключити з населенням та постачальниками усі необхідні договори. За інформацією Анатолія Чупракова, у «Комсервісі» розглянуть і можливість працевлаштування певної кількості спеціалістів з «Коменерго». З прийняттям 107 будинків в обслуговування, виникне потреба в збільшенні штату.

Рахунки Новомосковського «Коменерго» заарештовані: хто буде обслуговувати більше 100 міських багатоповерхівок, фото-3

Під час засідання виконкому також йшлося: хоч "Комсервіс" згодом повинен вийти на самоокупність, по-перших порах можливе дофінансування з міського бюджету, зокрема на придбання, у звязку з збільшенням одиниць обслуговування, додаткової техніки.

За підсумками обговорень, члени виконкому та присутні на засіданні члени комісії з надзвичайних ситуацій рекомендували Віктору Літвіщенку винести на розгляд найближчої сесії питання дострокового розірвання Договору на обслуговування міських багатоповерхівок з КП «Коменерго».

Читайте також: Чутки про масове отруєння учнів однієї з шкіл Новомосковська виявилися перебільшеними

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...