• Главная
  • У «Новомосковськтеплоенерго» повідомили, що перерахують та зменшать ціну за послуги опалення
11:20, 8 января 2020 г.

У «Новомосковськтеплоенерго» повідомили, що перерахують та зменшать ціну за послуги опалення

У «Новомосковськтеплоенерго» повідомили, що перерахують та зменшать ціну за послуги опалення

У «Новомосковськтеплоенерго» повідомили про зміни в розмірі нарахувань за теплову енергію для населення, починаючи з грудня 2019 року.

Ціну за послуги теплопостачання перерахують та зменшать.

Таку інформацію адміністрація КП «НОВОМОКОВСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» оприлюднила на сайті підприємства.

Також, на сайті Новомосковської міської ради опублікували Рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання (послуги з постачання теплової енергії) для бюджетних організацій та інших споживачів».

В повідомленні «Новомосковськтеплоенерго» йдеться: Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019р. №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» теплопостачальна організація може прийняти рішення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для споживачів, починаючи з нарахувань за грудень 2019 року.

Підставою для зміни розміру нарахувань є лише умова, коли ціна природного газу є нижчою від ціни природного газу, що врахована в тарифах.

Так, ціна природного газу у грудні 2019 року становить 4276,6958 грн./тис.куб.м без ПДВ, а у діючих тарифах врахована 6235,51 грн./тис.куб.м без ПДВ.

Сума перерахунку для споживача (С) визначається за такою формулою:

С = (1 – К) × П, С = 0,22 × П, де К - коефіцієнт перерахунку, який у грудні 2019 року становить 0,78;

П - плата за теплову енергію, послуги з централізованого опалення визначена у відповідному місяці згідно з діючими тарифами на зазначені послуги.

Враховуючи зменшення ціни на природний газ у грудні 2019 року (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу) за умови незмінних інших складових тарифу нарахування плата за теплову енергію, послуги централізованого опалення за грудень 2019 року зменшаться на 22 відсотка.

Читайте також: Рахунки Новомосковського «Коменерго» заарештовані: хто буде обслуговувати більше 100 міських багатоповерхівок

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...