• Главная
  • Стали відомі попередні результати виборів голови громади в Черкаській ОТГ
13:13, 31 декабря 2019 г.

Стали відомі попередні результати виборів голови громади в Черкаській ОТГ

Стали відомі попередні результати виборів голови громади в Черкаській ОТГ

Стали відомі попередні результати виборів голови громади в Черкаській ОТГ.

У своєму пості у фейсбук депутат Верховної Ради України від 38 виборчого округу Владислав Бородін 30 грудня написав:

«Вітаю Юрія Тарана з впевненою перемогою на виборах! Майже 76 відсотків голосів виборців - це ознака високої довіри людей, але це ще й не менш висока відповідальність. Бажаю успіхів, нових звершень і досягнень!».

Нагадаємо, вибори голови громади та депутатів в Черкаській ОТГ відбулися 29 грудня.

Призначені вони були вже втретє. Двох минулих разів виборчий процес було зірвано через бездіяльність та намірений саботаж Новомосковської районної виборчої комісії.

На голову Черкаської об’єднаної територіальної громади претендували загалом 4 кандидати. Окрім заступника селищного голови Гвардійського 42-річного Юрія Тарана, це: військовослужбовці місцевих гарнізонів – полковник Максим Пономарьов та полковник Олександр Киричек. А також Ігорь Лобач – військовий пенсіонер.

«Перед нами завдання суто прості, але життєво важливі для громади. Це той же водогін… Не можна було сподіватися та розраховувати на дієві реформи, працюючи в опозиції… На боротьбу з Нестеренком ми витратили багато часу… Ми пройшли 17 судів, познайомилися з усім керівництвом, минулим і теперішнім, області та з багатьма керівниками країни… Судитися довелося й з Міністерством оборони, бо вони не хочуть знати наших проблем… питання землі поки не вирішено… Та ми вдячні за багатий цінний досвід боротьби. Тепер знаємо, що об’єкти інфраструктури – наші. Зрушилися з місця інші питання : є здвиги щоб розпочати безкоштовну приватизацію. І у нас є проект водогону! Він буде реалізований до червня 2020 року. Влада області пообіцяла…», - зокрема, такі тези щодо пройденого шляху та бачення своєї подальшої роботи озвучив, тоді ще кандидат на посаду голови громади, на передвиборчій зустрічі з мешканцями селищ Черкаського та Гвардійського Юрій Таран.

Читайте також: Рахунки Новомосковського «Коменерго» заарештовані: хто буде обслуговувати більше 100 міських багатоповерхівок

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...