• Главная
  • У Новомосковському центрі зайнятості говорили як запобігти торгівлі людьми
18:05, 14 декабря 2019 г.

У Новомосковському центрі зайнятості говорили як запобігти торгівлі людьми

У Новомосковському центрі зайнятості говорили як запобігти торгівлі людьми

9 грудня у Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар «Запобігання нелегальної трудової міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці».

Про це розповіла фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Ірина Пасішна.

Велика кількість людей сьогодні шукають кращої долі за кордоном, вдаючись до трудової міграції. Важливо, щоб ці люди мали можливість уберегтись від різноманітних форм шахрайства, пов’язаних з працевлаштуванням, як за кордоном, так і на території нашої країни. Одна із найжахливіших форм шахрайства - злочин сучасності – торгівля людьми.

Присутніх ознайомили зі статистичними даними торгівлі людьми в Україні, розглянули поняття «нелегальна трудової міграція» та « торгівля людьми», виявили ознаки торгівлі людьми та розібрали міфи, пов’язані з нею.

Після перегляду відео «Ловці мрій» та «Життя на продаж» , спеціаліст з профорієнтації ознайомила учасників семінару з інформацією, яка може попередити нелегальну трудову міграцію та шахрайські схеми сучасного рабства, допоможе людині бути обізнаними при спілкуванні з посередниками працевлаштування за кордоном.

Шляхом мозкового штурму учасники семінару розробили пам’ятку людині, що шукає роботу за кордоном, а також отримали роздатковий матеріал, контакти та телефони для звернень.

В кінці заходу виступив представник МОМ (Міжнародної організації міграції) та громадської організації «Промінь» Павло Моргун. Він розповів про роботу організації, відповідав на запитання учасників семінару.

Читайте також: Про тих, хто рятував світ: інтерв’ю з ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС першої лави

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...