• Главная
  • Сьогодні в Дніпропетровській облраді пройшла церемонія нагородження «золотої» молоді області
18:45, 12 декабря 2019 г.

Сьогодні в Дніпропетровській облраді пройшла церемонія нагородження «золотої» молоді області

Сьогодні в Дніпропетровській облраді пройшла церемонія нагородження «золотої» молоді області

12 грудня в Дніпропетровській обласній раді пройшла церемонія нагородження «золотої» молоді: переможців конкурсу для молодих мешканців області за внесок у розвиток регіону.

Про це розповіли на сайті установи.

Конкурс для молодих мешканців області за внесок у розвиток регіону традиційно завершується фінальною церемонією нагородження. Переможців було обрано серед сотні претендентів, після незалежного інтернет-голосування та висновків професійного журі.

Цього разу переможців 50 чоловік. Усі вони отримають грошову винагороду 15 тис. грн. (без ПДВ) та почесні сертифікати.

Серед преміантів є майстри спорту, лікарі, науковці, журналісти, екологи, вчителі та інші. Наприклад, Дмитро Кошка – ветеран, патріот і еколог. Провів екскурсії музеєм АТО більш ніж для 16 000 школярів. Людмила Волкова — студентка, яка присвячує своє життя біотехнологіям. Станіслав Бугайчук – юний волонтер, який виріс у дитячому будинку, а нині сам дарує емоції та подарунки малечі, які залишились без батьківської опіки.

Конкурс було ініційовано і започатковано попереднім головою обласної ради Глібом Пригуновим: «Сьогодні я побачив молодь, яка у майбутньому сміливо може займати високі державні посади! Усі вони сміливі, працьовиті, небайдужі та активні. Головне побажання преміантам — не зупинятися. Наша область має визначний потенціал, і я радію що саме Премія обласної ради дозволяє таким видатним особистостям виходити на широкий загал та демонструвати свої здобутки".

Нагадаємо, що голова обласної ради Святослав Олійник говорив, що преміювання буде проводитися і надалі, адже тенденція 21 сторіччя – це, перш за все — конкуренція за людські ресурси. І такий конкурс дозволяє підтримувати нашу талановиту і свідому молодь, що працює на користь державі.

Читайте також: Новомосковці звернулися до Президента України з петицією

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...