• Главная
  • Новомосковці звернулися до Президента України з петицією
14:06, 1 декабря 2019 г.

Новомосковці звернулися до Президента України з петицією

Новомосковці звернулися до Президента України з петицією

У Новомосковську створили петицію до Президента України Володимира Зеленського «Щодо недопущення приватизації Будинку Культури “Металургів” у місті Новомосковськ».

Опублікувала звернення Ксенія Дзегарницька 29 листопада.

Станом на 13.25 першого грудня петиція вже набрала 198 голосів з необхідних 25 000.

Як ми інформували раніше, у Регіональному відділенні Фонду державного майна України вирішили погодити включення об’єкту "Палац культури «Металург»", який наразі перебуває на балансі ПАТ "ІНТЕРПАЙП" Новомосковуський трубний завод", до переліку об’єктів соціально-культурного призначення, що підлягають приватизації.

Лист щодо цього від Фонду, датований 15 листопада, керівник Новомосковська Віктор Літвіщенко отримав у відповідь на своє звернення.

В тексті петиції йдеться: «Жителі міста дуже занепокоєні тим, що місто Новомосковськ може безповоротно втратити соціально-культурний об'єкт Будинок Культури “Металургів” у зв'язку з його приватизацією, який розташований за адресою: м. Новомосковськ, вул. Паланочна 6.Існує велика ймовірність, що новий власник може припинити його функціонування, як Будинку Культури. На жаль, зараз у місті не існує альтернативи, де можна проводити культурні заходи. Крім того, саме тут розташована єдина концертна зала, на котрій щорічно відбувається понад 50 концертів. Єдине розв'язання даного питання - повернення Будинку Культури “Металургів” до комунальної власності міста Новомосковська».

Поставити свій підпис під петицією можна за посиланням

Читайте також: Новомосковський палац культури «Металург» включили в перелік об’єктів, які підлягають приватизації

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...