• Главная
  • За підсумками року аграрії Новомосковщини досягли найкращих показників в області
18:45, 26 ноября 2019 г.

За підсумками року аграрії Новомосковщини досягли найкращих показників в області

За підсумками року аграрії Новомосковщини досягли найкращих показників в області

За підсумками сільськогосподарського року, найкращих показників в Дніпропетровській області досягли аграрії Новомосковського району.

Тож, з нагоди свята, Дня працівника сільського господарства, який відзначили днями, за вагомий внесок у розвиток сільськогосподарської галузі, високий професіоналізм, колектив хліборобів району отримав диплом за перше місце у збиранні ранніх зернових культур.

Про це 25 листопада повідомили на сайті Новомосковської райдержадміністрації та в районній газеті «Присамарська нива».

Відзначили працівників полів Новомосковщини в обласному центрі під час нагородження найкращих господарств за підсумками року.

Диплом за І «жнивне» місце одержали хлібороби ТОВ АПК «Спаський» (генеральний директор Дмитро Пришедько), де урожайність ранніх зернових сягнула 75 ц/га. Слова поздоровлень прозвучали і на адресу комбайнера цього сільгосппідприємства Павла Чорного, який посів третю сходинку обласного п’єдесталу пошани під час хлібозбирання.

Почесними грамотами голови обласної ради того дня було відзначено завідуючого відділом управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайла Неліпу, фінансового директора ТОВ АПК «Спаський» Юрія Пришедька, директора СТОВ «Злагода» Анатолія Дерев’янка.

Подяками обласної профспілкової організації працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей нагороджено комбайнерів Павла Чорного і Павла Дениченка, водіїв Івана Баранника та Володимира Волока з ТОВ АПК «Спаський», працівників СТОВ «Злагода»: заступника головного бухгалтера Людмилу Базилевську, агронома з насінництва Тимофія Колєснікова, агронома з захисту рослин марину Гаєву, електрика дільниці Дмитра Гонтаря.

Читайте також: Як перевірити відомості про своє майно у Держгеокадастрі: заходи щодо протидії рейдерству

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...