• Главная
  • У Новомосковську пройшов міні-ярмарок вакансій для поліції охорони
12:36, 8 ноября 2019 г.

У Новомосковську пройшов міні-ярмарок вакансій для поліції охорони

У Новомосковську пройшов міні-ярмарок вакансій для поліції охорони

5 листопада Новомосковським міськрайонним центром зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій для Управління поліції охорони в Дніпропетровській області.

В рамках реалізації проекту «Інститут консультанта роботодавця» та завдяки новаціям у підборі кадрів і надання послуг спеціалісти центру анонсували, з метою укомплектування, вільну посаду – охоронник.

Представив професію командир взводу охорони об’єктів та публічної безпеки Новомосковського МВУПО Дніпропетровської області капітан поліції Артем Васюченко.

Він аргументовано зацікавив присутніх перевагами служби в Управлінні поліції охорони в Дніпропетровській області. Артем Васюченко ознайомив з вакантними посадами охоронників, з вимогами до кандидатів, основними принципами, умовами охорони об’єктів. Надав змістовну інформацію по відрядженням на об’єкти охорони.

Командир також розповів про соціальне забезпечення охоронців, зростаючу заробітну плату, професійну підготовку і відповів на запитання учасників заходу.

На міні-ярмарку вакансій для Управління поліції охорони в Дніпропетровській області були присутні 9 безробітних, яких зацікавила дана пропозиція роботи.

Читайте також: В трьох селах Новомосковського району більшу половину листопада буде відсутнє світло

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...