• Головна
  • У Новомосковську на форумі вирішували як залучити інвестиції в малий та середній бізнес міста
13:10, 31 жовтня 2019 р.

У Новомосковську на форумі вирішували як залучити інвестиції в малий та середній бізнес міста

У Новомосковську на форумі вирішували як залучити інвестиції в малий та середній бізнес міста

30 жовтня у Новомосковську пройшов розширений форум на якому вирішували як залучити різні види інвестицій для реалізації місцевих програм розвитку малого та середнього підприємництва.

Говорили про інвестиції з огляду на діючі на рівні країни програми: «Місцева інвестиційна програма підтримки малого та середнього підприємництва в Україні на 2020-2030 роки» та «Місцева інвестиційна програма підтримки та розвитку фермерських господарств на 2020-2030 роки».

У Новомосковську на форумі вирішували як залучити інвестиції в малий та середній бізнес міста , фото-1

Відбувся форум в приміщенні малої зали Новомосковської міської ради. Взяли у ньому участь представники компанії «European trade and financial Group «Development» Ltd (м.Вена, Австрія), а саме Сергій Пархоменко - Генеральній директор Європейської торгово-фінансової групи «Development» (Розвиток) та його заступник Юрій Попов.

Також були присутні: начальники структурних підрозділів; начальники комунальних підприємств; депутати міської ради; представники виконавчого комітету; представники малого та середнього бізнесу; представники громади та громадські організацій; представники ЗМІ.

У Новомосковську на форумі вирішували як залучити інвестиції в малий та середній бізнес міста , фото-2

На форумі, зокрема, представники міжнародного фонду говорили про шляхи та методи залучення закордонних та вітчизняних інвестицій. Частково розповіли як в цьому питанні діяти саме керівникам малого та середнього бізнесу: які конкретні шляхи потрібні.

Під час свого виступу на форумі міський голова Віктор Літвіщенко, зокрема, зазначив, що саме інвестиції здатні оживити бізнес-життя в місті та зробити в підсумку Новомосковськ більш розвинутим та ще цікавішим для потенційних інвесторів. А це: розвиток інфраструктури міста, нові робочі місця, покращення добробуту та рівня життя новомосковців.

У Новомосковську на форумі вирішували як залучити інвестиції в малий та середній бізнес міста , фото-3

Керівники закордонного фонду відповіли також докладно на питання усіх присутніх.

Читайте також: У Новомосковську під час суботника висадили близько 4 тисяч дерев (фото)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...