• Главная
  • У Новомосковську, в зоні впливу сміттєзвалища, забрудненість повітря в 7 разів перевищує норму
10:40, 4 сентября 2019 г.

У Новомосковську, в зоні впливу сміттєзвалища, забрудненість повітря в 7 разів перевищує норму

У Новомосковську, в зоні впливу сміттєзвалища, забрудненість повітря в 7 разів перевищує норму

У Новомосковську, в зоні впливу полігону твердих побутових відходів, забрудненість повітря, по деяким показникам, у 7 разів перевищує норму.

Про це, з посиланням на висновки Новомосковського міськрайонного відділу лабораторних досліджень, повідомив заступник міського голови Новомосковська Костянтин Морозов.

«28 серпня спеціалісти …відділу провели моніторингове дослідження атмосферного повітря в зоні впливу полігону побутових відходів ООО «Екологія України». За результатами – концентрація аміаку в повітрі склала 1,44 мг/метр кубічний при максимально допустимій 0,2… На жаль, вищезазначений полігон, хоч і знаходиться поблизу Новомосковська, територіально є в Дніпропетровському районі, поза юрисдикції Новомосковської міської ради. В обласну екологічну інспекцію направлено лист з проханням дати оцінку рівню забруднення полігону та вжити відповідних мір», - розповів заступник міського голови.

Як ми інформували раніше, вже не перший тиждень мешканців Новомосковська обурює та хвилює сморід, який чується в повітрі міста впродовж дня та особливо виражений пізно увечері і вночі.

Щоб з’ясувати причину, в керівництві міста пообіцяли 20 серпня створити комісію у яку ввійдуть представники Держпродспоживслужби та обласної лабораторії. Також в ній обіцяли представників різних служб виконкому. Мета – офіційно перевірити усі підприємства, які можуть бути потенційними джерелами неприємного запаху в місті.

З 21 серпня комісія мала приступити до роботи.

Проблема з сміттєзвалищем стара та відома. А цього року до забруднювачів повітря у Новомосковську явно додалися ще якісь виробництва. Зона особливого впливу полігону це, в основному, житловий мікрорайон Кулебівка, хоча забруднюється повітря і в інших районах міста. Новомосковців же більше хвилюють викиди саме підприємств, які таки знаходяться в «юрисдикції Новомосковської міської ради».

Керівник міста зауважив, що по іншим підприємствам, потенційним забруднювачам повітря, робота продовжується.

Читайте також: Новомосковців обурює сморід, який отруює повітря в місті: як реагують в міській раді

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...