![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
11:25, 30 серпня 2019 р.
У Новомосковську вшанували пам'ять Героя АТО
![У Новомосковську вшанували пам'ять Героя АТО У Новомосковську вшанували пам'ять Героя АТО](/dist-assets/images/cap.jpg)
30 серпня новомосковці вшанували пам’ять свого загиблого в АТО земляка Максима Гребенюка. Саме в цей день хлопцеві мало б виповнитися 23 роки.
Покласти квіти до Меморіальної дошки на будівлі школи № 2, де навчався воїн, прийшли члени його родини, представники ГО «Родина Героя», влади міста, а також учні школи, мешканці Новомосковська.
![У Новомосковську вшанували пам'ять Героя АТО, фото-1 У Новомосковську вшанували пам'ять Героя АТО, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Максима Гребенюка та усіх загиблих в АТО воїнів вшанували хвилиною мовчання.
![У Новомосковську вшанували пам'ять Героя АТО, фото-2 У Новомосковську вшанували пам'ять Героя АТО, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
В промовах на скорботному мітингу, зокрема, йшлося про велику жертовність наших воїнів задля миру і свободи своєї країни. Звучали також слова подяки батькам Героя і запевнення, що полеглого воїна пам’ятатимуть та пишатимуться ним завжди.
![У Новомосковську вшанували пам'ять Героя АТО, фото-3 У Новомосковську вшанували пам'ять Героя АТО, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Максим Гребенюк народився 30 серпня 1996 року в місті Новомосковськ, де і закінчив загальну середньоосвітню школу № 2. Був активним учасником байкерського руху «STAYA DNEPR». З вересня 2014 року проходив службу в полку патрульної міліції особливого призначення Дніпро-1. Максим Гребенюк був одним із наймолодших бійців полку. Він вступив до його лав добровольцем восени 2014 року, лише через рік після закінчення школи. Загинув 24 січня 2015 року у бою під селом Піски, допомагаючи вийти з під обстрілу пораненому побратиму.
![У Новомосковську вшанували пам'ять Героя АТО, фото-4 У Новомосковську вшанували пам'ять Героя АТО, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Новомосковську вшанували пам'ять Героя АТО, фото-5 У Новомосковську вшанували пам'ять Героя АТО, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Указом Президента України за особисту мужність і героїзм виявлені у захисті державного суверенітету Максим Гребенюк нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.
![У Новомосковську вшанували пам'ять Героя АТО, фото-6 У Новомосковську вшанували пам'ять Героя АТО, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
Після офіційної частини присутні на мітингу поклали квіти до меморіалу.
Читайте також: У Новомосковську вшанували пам'ять загиблих в АТО воїнів (Фото)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...