• Головна
  • У Новомосковську представники військових гарнізонів розповіли безробітним про переваги контрактної служби
13:01, 20 серпня 2019 р.

У Новомосковську представники військових гарнізонів розповіли безробітним про переваги контрактної служби

У Новомосковську представники військових гарнізонів розповіли безробітним про переваги контрактної служби

Черговий ярмарок вакансій на посади військовослужбовців організували для безробітних 15 серпня в Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості.

Про це повідомили в установі.

З умовами, порядком проходження військової служби, пільгами та соціальними гарантіями для військовослужбовців та членів їх сімей ознайомив присутніх військовий комісар Новомосковського військкомату підполковник Анатолій Бакун.

Директор Новомосковського МРЦЗ Сергій Кадевич запропонував безробітним обрати військову службу за контрактом як альтернативу трудовій зайнятості та наголосив: «Захисник Вітчизни – почесна професія, адже професійно підготовлений солдат-контрактник – це важлива ланка обороноздатності країни. На сьогоднішній день Збройні Сили України пропонують сприятливі та вигідні умови працевлаштування для громадян, які є патріотами своєї країни».

Для ознайомлення з вакантними посадами рядового, сержантського та старшинського складу Сергій Кадевич надав слово кожному із запрошених представників військових гарнізонів селищ Гвардійського та Черкаського, міст Кривий Ріг та Запоріжжя.

Новомосковцям запропонували широкий вибір військових спеціальностей. Повідомили також про можливість проходити військову службу як на бойових посадах, так і в частинах тилового забезпечення. Серед затребуваних на даний час спеціальностей є багато таких, що споріднені з цивільними – водії, механіки, медики тощо.

В кінці заходу Сергій Кадевич подякував присутнім за увагу і участь у ярмарку вакансій, а також запропонував ознайомити оточуючих зі свого кола спілкування з перевагами військової служби за контрактом. Всім бажаючим він порекомендував звертатися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем перебування на військовому обліку, або місцем проживання, щоб мати детальнішу консультацію.

« На сучасному етапі розвитку України стратегічним завданням є збереження суверенітету та відновлення територіальної цілісності нашої країни. Тому в державі вживається ряд заходів спрямованих на зміцнення обороноздатності, невід’ємною складовою якої є професійний кадровий потенціал. За таких умов Державним центром зайнятості приділяється особлива увага військовій службі за контрактом, яка є основним джерелом комплектування Збройних Сил України», - підсумували проведений ярмарок вакансій в Новомосковському міськрайонному центрі зайнятості.

Читайте також: У Новомосковському районі закуплять для опорних шкіл 40 ноутбуків

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...