У Новомосковську створили петицію щодо врятування річки Самари

У Новомосковську створили петицію щодо врятування річки Самари, Ольга

У Новомосковську зареєстрували петицію-звернення до міської влади щодо врятування річки Самари шляхом її очищення.

Звернення зареєстрували на порталі Єдина система місцевих петицій 5 серпня.

В петиції автор наголошує на необхідності очистити в першу чергу найбільш забруднену ділянку, яка пролягає неподалік міських будинків. А саме – набережну, що по вулиці Паланочній.

«Просимо Новомосковську владу врятувати нашу річку Самару. Екологічний стан річок в Україні критичний, а річка Самара не виключення. Всі річки мають високе антропогенне навантаження. Води забруднені, їх природний баланс порушений. Річки втратили здатність до самоочищення. Водні артерії потребують приведення їх екологічного стану до Європейських стандартів, тільки тоді вони зможуть забезпечитити потреби громадян: у питній воді, оздоровленні, розвитку фізичної культури і спорту, збалансованого розвитку економіки», - йдеться, зокрема, у петиції.

Автор також пропонує шляхи врятування: очистити річку від мулу, донного сміття, рослинності. Поглибити й розширити русла річки. А ще: створити піщані пляжі, зміцнити береги. Зміцнення перешкодить розмиванню берегів і обмілінню річки. Будівництво гребель підвищить рівень води у Самарі. Це створить умови для відпочинку містян на Самарі та привабить туристів.

Петиція вже набрала 21 голос з необхідних 200. До кінця збору підписів залишилося 84 дні. Проголосувати можна за посиланням

Читайте також: Система петицій у Новомосковську: чи добере необхідні голоси одна з найактуальніших

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии