• Главная
  • У Піщанській школі нагородили кращих учнів
16:39, 26 мая 2019 г.

У Піщанській школі нагородили кращих учнів

У Піщанській школі нагородили кращих учнів

22 травня в Піщанській загальноосвітній школі відбулася ХІІІ Асамблея нагородження найкращих учнів. Свідоцтва, грамоти та подарунки отримали 126 вихованців закладу. 12-х дітей визнали «гордістю школи».

Як розповіла нашому кореспонденту заступник директора з виховної роботи Юлія Кадевич, нагородили відмінників навчання, переможців різноманітних конкурсів, олімпіад та творчо обдарованих дітей. Цьогорічна церемонія пройшла у новому форматі: у вигляді ігор та конкурсів. Усі були задоволені, тому планують в закладі використовувати та удосконалювати такий сценарій і в подальшому.

«Цього року ми вручили дітям свідоцтва, виготовлені власноруч. Після нагородження був солодкий стіл: дякуємо спонсорам, бо бюджет у нас був майже нульовий. В підготовці та проведенні свята взяв участь, без перебільшення, увесь колектив школи. Навіть інженер та працівники харчоблоку. А також, звісно ж, самі учні нашої школи та деякі активні батьки. Вручила свідоцтва директор Катерина Надточій», - додала керівник школи.

Юлія Кадевич також відзначила, що цьогорічна випускниця, «гордість школи» на протязі 11 років Поліна Долгополова отримала грамоту та грошову винагороду від заступника голови громади, голови піклувальної ради школи Миколи Мазниці.

«Ще в 9-му класі Поліна зайняла друге місце у всеукраїнській олімпіаді по історії. Тобто друге місце в Україні. Багато у неї призових місць на різних етапах олімпіад з інших предметів в різні роки. В історії школи вже майже 50 років не було учениці такого рівня знань. Дівчина «йде» на золоту медаль. Зараз ми усі дуже за неї хвилюємося, бо попереду ж ЗНО», - розповіла заступник директора з виховної роботи.

Додамо, в Закладі загальної середньої освіти Піщанської сільської ради навчаються 430 учнів.

Фото до інформації надала Юлія Кадевич.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...