• Главная
  • В Піщанській ОТГ створили некомерційне комунальне підприємство
19:37, 12 мая 2019 г.

В Піщанській ОТГ створили некомерційне комунальне підприємство

В Піщанській ОТГ створили некомерційне комунальне підприємство

В Піщанській сільській об’єднаній територіальній громаді створили некомерційне комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

За таке рішення депутати Піщанської сільської ради проголосували на черговому сесійному засіданні 2 травня.

Створили підприємство з метою підвищити рівень медичного обслуговування населення та наблизити первинну медичну допомогу до жителів Піщанської громади. А також з метою зробити медицину більш доступнішою та отримати необхідне державне забезпечення.

На сесії також затвердили Статут підприємства та призначили виконуючого обов’язки головного лікаря. Ним став Юрій Письменний.  Виконуватиме обов’язки він з 2 травня по 31 грудня. По закінченню зазначеного терміну депутати сільської ради розглянуть питання призначення керівника закладу.

На сесійному засіданні скасували дію попередніх рішень депутатів громади щодо створення КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги». Причина, як йшлося на сесії громади, – на момент їх затвердження не всі юридичні аспекти створення зазначеного підприємства були відшліфовані.

Проконтролює питання створення нового комунального підприємства постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення Піщанської сільської ради та заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади (з гуманітарних питань) О. Гречко.

Як ми повідомляли раніше, медичні заклади, що знаходяться на території Піщанської об’єднаної територіальної громади, з спільної власності громад Новомосковського району вирішили передати до комунальної власності Піщанської сільської ради.

За таке рішення проголосували депутати Новомосковської районної ради на сесійному засіданні 22 березня.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...