«Дніпровські енергетичні послуги» закликали «Новомосковськрайводоканал» сплатити за електроенергію

«Дніпровські енергетичні послуги» закликали «Новомосковськрайводоканал» сплатити за електроенергію, Алена Тищенко

24 квітня підприємству «Райводоконал» Новомосковського району направили рахунок, після сплати якого буде подовжено договір з постачальником «Дніпровські енергетичні послуги».  

Таку інформацію надала нашому кореспонденту менеджер з комунікацій підприємства постачальника електроенергії «Дніпровські енергетичні послуги» Анна Абрамович.

Також в підприємстві повідомили, що з 1 січня цього року «НовомосковськРайводоканал» був клієнтом постачальника «останньої надії» ДП «Укрінтеренерго». Після завершення визначеного законодавчими актами 90-денного терміну підприємство мало визначитися з новим електропостачальником. Так, «Райводоканал» уклав договір з «Дніпровськими енергетичними послугами» строком з 1 по 23 квітня та сплатив послуги з електропостачання на цей період. Для подовження договірних відносин з постачання електроенергії підприємство має сплатити рахунок на наступний період.        

«Відповідно до вимог законодавства ми змушені були попередити оператора системи розподілу про закінчення дії договору з КП «Райводоканал» Новомосковського району. Для подальшого безперебійного електропостачання підприємство має або сплатити рахунок та продовжити дію договору з нашою компанією, або визначитися з новим електропостачальником», - сказав директор компанії «Дніпровські енергетичні послуги» Юрій Федько.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии