У Перещепиному відбувся масштабний фестиваль-конкурс

У Перещепиному відбувся масштабний фестиваль-конкурс, Алена Тищенко

У Перещепиному пройшов багатожанровий, перший децентралізаційний фестиваль-конкурс «Зоряне намисто». Взяли в ньому участь мистецькі колективи та солісти Перещепинської, Піщанської та Черкаської громад. Усього понад 300 учасників – представників різних видів та жанрів мистецтва.

Гран-прі фестивалю отримали:

- в номінації вокал – гурток «Бельканто», ЦХЕТУМ, керівник Д.Домащук;

- музичне мистецтво естради – Є. Жирухін, Перещепинська школа мистецтв, викладач С.Власенко;

- народні інструменти – С.Руднєва, К.Васильченко та ансамбль гітаристів «Лейтмотив» - Перещепинська школа мистецтв, викладач М.Количєва;

- театральне мистецтво – І.Єрмоленко,(«Художнє слово»), ЦХЕТУМ, керівник Л.Плавуцька;

- хореографія – гурток «The best», ЦХЕТУМ, керівник Л.Олійник: молодша група «Зірочки», середня – «Ладошки» та старша – «Viva»;

- фортепіано – А.Толмачова, викладач Л.Бернадська; Є.Полякова, викладач К.Браницька; Й.Пятак, викладач С.Власенко; А.Заяць, викладач О.Ломакина.

Окрім володарів Гран-прі, судді фестивалю визначили та нагородили також учасників, які посіли перше, друге, третє та четверте місця.

Як ми вже повідомляли, в конкурсі мали змогу взяти участь усі вікові категорії, починаючи з 7 років. Фестиваль, в основному, проводився для здобувачів початкової мистецької освіти. Метою було підвищити рівень такої освіти та рівень різноманітних освітньо-видовищних заходів взагалі. А також підтримати молодь та талановитих дітей, заохотити їх та долучити до культурного життя громад. А ще фестиваль призваний був популяризувати  різні жанри мистецтва.

 Перша частина конкурсу за номінаціями: вокал, хореографія, народні інструменти, мистецтво естради пройшла у Базовому центрі культури і дозвілля Перещепинської громади (Будинок культури). Продовжили артисти свої виступи у приміщенні Перещепинської школи мистецтв за номінаціями: фортепіано та образотворче мистецтво.

 Організувала фестиваль завідуюча вокально-хоровим відділом Перещепинської школи мистецтв Світлана Власенко.

Фото Віолетти Коростиленко

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии