![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
14:30, 26 березня 2019 р.
Увага: завтра в Новомосковську лунатимуть сирени
![Увага: завтра в Новомосковську лунатимуть сирени Увага: завтра в Новомосковську лунатимуть сирени](/dist-assets/images/cap.jpg)
Без паніки. 27 березня в усіх містах і районах Дніпропетровської області залунає сирена. У такий спосіб у регіоні перевірятимуть систему оповіщення. Про це повідомив під час прес-конференції начальник управління цивільного захисту Дніпропетровської ОДА Сергій Коваленко.
«Традиційно перевірятимемо систему централізованого оповіщення населення області. Сирени імітують сигнал «Увага всім». Так привертаємо увагу людей і вчимо їх без паніки реагувати на можливу надзвичайну ситуацію», – зазначив Сергій Коваленко. Сирена загуде о 13.55 за київським часом. Сигнал умовної тривоги буде передаватися протягом 3 хвилин.
У цей час мешканці мають увімкнути телевізори чи радіоприймачі та прослухати інформацію про причину тривоги й подальші дії.
На повідомлення – п’ять хвилин. Трансляція – державною мовою.
В області одночасно працюватимуть 630 гучномовців.
Система оповіщення перевіряється щоквартально. Її призначення – сповіщати людей про серйозну небезпеку. Зокрема, сирени вмикають під час прориву дамб, аварій на підприємствах та ін.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...