• Главная
  • Трасу Вільне – Гвардійське ремонтуватиме фірма з сумнівною репутацією?
11:59, 13 февраля 2019 г.

Трасу Вільне – Гвардійське ремонтуватиме фірма з сумнівною репутацією?

Трасу Вільне – Гвардійське ремонтуватиме фірма з сумнівною репутацією?

Вже в цьому році траса Вільне – Гвардійське зазнає капітального ремонту. Днями визначили підрядника, який виконуватиме роботи. Вартість - 262,8 млн грн.

Кошти на ремонт виділять з обласного бюджету. Замовником робіт виступає Департамент житлово-комунального господарства та будівництва ДніпроОДА. Днями він визначив переможця аукціону, який виконуватиме роботи. Це ТОВ " БУДІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ".

Цікаво, що правоохоронці Дніпра вже підозрюють цю фірму у заволодінні бюджетними коштами на ремонті доріг у різних населених пунктах області. Відкриті кримінальні провадження.

"Службові особи Товариства з обмеженою відповідальністю "Будінвест Іжиніринг", зловживаючи своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб зі службовими особами Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації, заволоділи грошовими коштами державного бюджету, за фактично не виконані роботи по капітальному ремонту автомобільних доріг, чим спричинили збитки державі", - йдеться в матеріалах справи.

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...