• Главная
  • Фотохудожник з Новомосковського району отримав «срібло» на міжнародному фестивалі
16:25, 20 декабря 2018 г.

Фотохудожник з Новомосковського району отримав «срібло» на міжнародному фестивалі

На відкритому Міжнародному фестивалі «Сучасна фотографія» фотохудожник Ігор Жолобак з  Губинихи Новомосковського району отримав срібну медаль за фотороботу «Адам і Єва».

Пройшов фотофестиваль в приміщенні публічної бібліотеки імені М. Гоголя міста Києва. Організаторами виступила Національна спілка фотохудожників України. Взяли участь в фестивалі митці з декількох міст країни. Були на виставці і роботи білоруських фотографів. Церемонія нагородження відбулася 17 грудня.

 Майстер художньої фотографії Ігор Жолобак працює в Губинисі директором сільського будинку культури. Він учасник численних фотовиставок, як в нашій країні, так і за її межами, призер міжнародних конкурсів, нагороджений медалями та дипломами Національної спілки фотохудожників, міжнародного фотографічного руху «Образ без кордонів», міжнародного Салону художньої фотографії, тощо.

 Кожна з робіт автора – це окремий мистецький твір. Теми Ігор Жолобак знаходить у своєму найближчому оточенні. В його роботах: спокій, щирість, радість, тепло, особливий погляд на світ, а, головне – жага до життя.

На запитання нашого кореспондента на нещодавній виставці в Новомосковському музеї про сутність саме художнього фото, Ігор Жолобак відповів, що цей вид фотографії можна порівняти з імпресіонізмом в живопису.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...